Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lelkibeteg lányként felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkibeteg lányként felejtsem is el a komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Volt már 3 szexkapcsolatszerűségem, de már 2 éve semmi, pedig csomót randizom, bejövök a pasiknak.

Viszont személyiségre súlyos gondok vannak velem. És bár ezekről nem beszélek senkinek, csak 2-3 barátom tudja, ettől függetlenül érzik rajtam, hogy nem stimmel velem valami, meg néha nagyon furcsán viselkedem.


Most jutottam el odáig, hogy tényleg el kéne mennem pszichológushoz, mert bipoláris zavarra gyanakszom, szerintem 100%, hogy ez a bajom, minden egyes tünet igaz rám. :( És egyre nehezebben tudom kezelni a hangulatváltozásaimat.

De mi van, ha az sem segít? Hogyan tudnék normális lenni?


21N


2016. dec. 1. 15:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%

Először is ne másoktól várd a segítséget!

Ne a pszichológusra támaszkodj! Jó, persze, irányt tud mutatni, de nem ő fog téged meggyógyítani, hanem te saját magadat!

2016. dec. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Menj el, ha tényleg így érzed. Mert így csak hasonló hiányosságokkal küszködő embereket fogsz találni, akik szintén egy kapcsolattól várják a megoldást, de az ilyen kapcsolat nem hogy felemel, hanem jó mélyre taszít általában.
2016. dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%
Neked egy kiegyensúlyozott párkapcsolat kellene. Megoldaná minden bajodat. Nincsenek őrült emberek, csak egymást teszik azzá az emberek. Ezt Feldmár mondta és milyen igaza volt. TÖrekedj egy értelmes, törődő férfi megtalálására, ne érd be kevesebbel, a szexkapcsolat kivesz belőled sokan érzelmileg, még ha nem is így érzed vagy tudatosítod magadban.
2016. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Mindenképpen keress meg egy szakembert, eleve segíteni fog abban, hogy reálisan lásd a problémát, elképzelhető, hogy nincs olyan nagy gond, ha viszont tényleg bipoláris vagy, akkor érdemes kezeltetni, mert jön majd a nagy szerelem és elszalaszthatod/elijesztheted.

Én is nehezen kértem segítséget, nekem más problémám van, 2 évig húztam, most kezdek kievickélni a gödörből, amit szép lassan csináltam magamnak.

2016. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Neked legalább vannak barátaid... :D
2016. dec. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Rám is illik az összes tünet, de nem gondolnám, hogy beteg vagyok.
2016. dec. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

"egyre nehezebben tudom kezelni a hangulatváltozásaimat."-nem kell izgulni, ez a korral jár.

Azt viszont mindenkinek ajánlom, hogy az olcsó és agresszív amerikai sorozatokat ne nézzétek, mert rendkívül megbontlasztja a karaktereteket, nyugalmatokat. Csakis sportolni érdemes, kultúra bármelyik formáját látogatni, nézni és megválogatni erősen a minőségi barátokat.

Kérdező, mondd el azt is nyugodtan a suhancoknak, akik csak szexet akarnak tőled, hogy neked az nem előnyös egyáltalán, mint nő.

[link]

Nagyon fontos tudnod, hogy csak azokat a nőket tudják rábeszélni a szexre a suhancok, akiknek gond van az önbecsülésükkel. Olvass erről egy kicsit és megtalálod a megoldásokat biztos.

Az önbecsüléssel való problémák egy nőnél pedig nagyon sokszor a szülők túlzott nyomásától vagy pedig túlzott szellemi trehányságából és lustaságából, érdektelenségéből ered. Ha így van, akkor hamarosan távolodj tőlük, s menj albérletbe.

2016. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Mik ezek a súlyos gondok? Leírnád?
2016. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Itt hosszú lenne leírni.
2016. dec. 1. 16:55
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

ELŐBB MAGADAT TEDD RENDBE, és csak utána akarj kapcsolatot!!

Mindent szépen sorjában!


Gyógyítsd ki magad a lelkibetegségből és máris sokkal jobb lesz minden.

A pszichológus csak útmutatást és lehetőséget fog neked adni arra, hogyan gyógyulj meg.

Viszont, ha neked eszed ágában sincs javítani a helyzeteden, akár önerőből is, a pszichológus a feje tetejére állhat se fog tudni rajtad segíteni.


Ajánlom figyelmedbe a következő szerzőket. Ha jót akarsz magadnak, akkor tőlük minden könyvet elolvasol és youtube-on meghallgatod a hanganyagjaikat mielőtt elmész egy pszichológushoz:

Louise L. Hay, Rhonda Byrne, Csernus Imre, Szabó Péter motivációs előadó, Brian Tracy-Főnix-szeminárium


Sok sikert, kitartást és akaraterőt kívánok!

A te életedről van szó, ha akarsz valamit tegyél is érte!

2016. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!