Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lelkibeteg lányként felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkibeteg lányként felejtsem is el a komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Volt már 3 szexkapcsolatszerűségem, de már 2 éve semmi, pedig csomót randizom, bejövök a pasiknak.

Viszont személyiségre súlyos gondok vannak velem. És bár ezekről nem beszélek senkinek, csak 2-3 barátom tudja, ettől függetlenül érzik rajtam, hogy nem stimmel velem valami, meg néha nagyon furcsán viselkedem.


Most jutottam el odáig, hogy tényleg el kéne mennem pszichológushoz, mert bipoláris zavarra gyanakszom, szerintem 100%, hogy ez a bajom, minden egyes tünet igaz rám. :( És egyre nehezebben tudom kezelni a hangulatváltozásaimat.

De mi van, ha az sem segít? Hogyan tudnék normális lenni?


21N


2016. dec. 1. 15:25
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
10: Én már mindent kipróbáltam, és nyilván egy darabig jobban érzem magamat, de aztán történik valami rossz, és megint teljesen kiborulok...:(
2016. dec. 1. 17:08
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Nincs direkt összefüggés.

Írj rám s ingyen kikezellek ha szeretnéd.

2016. dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"Én már mindent kipróbáltam.."


És mi az a minden?? Leírnád légyszi? Gondolom az általam leírt nevek nem mondanak neked semmit, úgyhogy nem tettél meg te még mindent!

2016. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
13: De, könyveim is vannak, meg előadásokat is néztem már.
2016. dec. 1. 17:32
 15/24 anonim ***** válasza:
ha van bajod ,ha nincs, ugy is megtalálod majd azt akire szükséged van és akinek kellesz komolyra. Amugy miket csinálsz?
2016. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Volt már, aki komolyat akar, de valami mindig volt, ami nem stimmelt a dologban.
2016. dec. 1. 17:38
 17/24 anonim ***** válasza:
Őszintén remélem, találsz megoldást a problémáidra. Csak ne csapd be magad semmilyen vallásos/spirituális hülyeséggel, mert ők pont a hasonlóan sérülékeny emberekre vadásznak.
2016. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
33%

"De, könyveim is vannak, meg előadásokat is néztem már."


Akkor nem kéne itt rinyálnod és sírnod ("Lelkibeteg lányként felejtsem is el a komoly kapcsolatot?"), hanem pozitívan kéne gondolkodnod és teljesen más szemléletben kéne nézned a dolgokat.


Szóval, akkor vagy hazudsz, vagy semmit se tanultál és alkalmazok azok közül, amik ott le vannak írva, ami tulajdonképpen egyenlő azzal, mintha nem is ismernéd őket.

2016. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
* jav: alkalmazol
2016. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Én alkalmazom őket, csak mondom, hogy beteg vagyok, és borzasztóan kiborulok néha, full apróságokon is, és ezzel tudok mit kezdeni. :(
2016. dec. 1. 18:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!