Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, tudnátok olyan szituác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudnátok olyan szituációt mesélni, amikor leszólítottak, és nem néztétek helyből "perverz disznónak" a srácot, vagy amikor nem küldtétek el automatikusan a próbálkozót?

Figyelt kérdés
Például, nekem több lány ismerősöm is mondta, hogy tömegközlekedésen helyből nem ismerkedik, akármilyen srác is szólítja le. Van olyan helyszín, ahol nem utasítok el helyből egy próbálkozást? Semmi túlkomplikált dologra nem gondolok, csak ilyen egyszerű módszerre: "Szia, ahogy elmentem melletted annyira gyönyörű volt a mosolyod, hogy muszáj megkérdeznem, nem adnád-e esetleg meg a telefonszámod" Vagy esetleg azt is leírhatnátok, nektek milyen szöveggel próbálkoztak, ami szimpatikus volt és bejött.
2016. nov. 27. 19:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nyilván ha látom valakin, hogy éppen siet, azt nem "piszkálom". Én is utálom, ha sietek, és mindenféle emberek kerülnek az utamba (főleg pl. ilyen "hagy tegyünk fel pár kérdést" típusú közvéleménykutatók/szórólaposok). De igazából amiket mondtatok, nekem is ilyenek jutottak eszembe, pl. a közeli park ahova futni szoktam járni, ha ott futás közben látok meg egy padon olvasó/sétáló/kutyát sétáltató lányt, aki tipikusan nem siet, stb.
2016. nov. 27. 19:36
 12/18 anonim ***** válasza:
Csak értsd meg a nemet, és ne öld meg.
2016. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Előző, a nem alatt azt érted, hogy értsem ha "nemet mondanak", vagy a női nemet értsem meg? Az elsővel nincs gond, az a ha másból nem is, de a mimikából kiderül (ha a lány köntörfalaz, akkor is). Ha a női nemet kell megértenem, akkor viszont: said no man ever.
2016. nov. 27. 19:51
 14/18 anonim ***** válasza:
55%

Nyilván tudod, mire gondoltam, de le kellett írnod, mi?


Egyre rosszabb oldaladat mutatod. Remélem, a lányok elkerülik azt a parkot, inkább otthon maradnak a melegben

2016. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mi? Mi ez a támadó hangnem? A te mondatod marhára nem egyértelmű. Ha az első feltételezés az igaz, vagyis hogy ha nemet mondanak értsem meg, akkor a "csak ne öld meg" tagmondatnak semmi értelme. Mit ne öljek meg? Ez elég értelmezhetetlen. Ha a női nemet értetted alatta, akkor a mondat értelmezhetőbb, bár kissé erőszakos. Így legalább értelme van a mondatnak. Bocsánat, de mivel az első feltételezés számomra értelmetlen mondatot szül, ezért adta magát hogy rosszul értelmezem amit írtál, ami pedig egy fura, de legalább nyelvtanilag/értelmezésileg korrekt mondatot szül. Bocsánat, de ez van. Úgy néz ki, a te mondatod eleve értelmetlen volt.
2016. nov. 27. 20:04
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérdező... azért mondták ezt neked, mert vannak nők, akiket erőszakos pasik visszautasítás után simán megerőszakolnak/megölnek
2016. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Engem volt már hogy hajnalban, 6-7 között mentem haza télen a munkából, megállított két srác, hogy merre találják ezt meg ezt a helyet. Jól szituáltak voltak, szóval semmi olyan. Aztán gyorsan belecsaptak, hogy egész éjjel buliztak, de egy jó csajt se láttak, most meg hirtelen a semmiből itt vagyok, ahol nem is gondolták volna. Aztán így szó szót követett. Persze nem volt egyik sem az esetem, de nem voltak tolakodó, nagyzoló seggek. :D Szerencsére.
2016. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Velem olyan fordult elő ,h mivel az illetővel reggelente ugyanabban a buszmegállóban álltunk egyszer csak odajött hozzám ,h szeretne megismerni,mivel normálisan közeledett és szimpatikus volt így taliztunk egypárszor.Amugy szerintem ha 2 ember között meg van a szimpatia akkor nincs olyan helyszín ahol nem lehetne ismerkedni.
2016. nov. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!