Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, tudnátok olyan szituác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudnátok olyan szituációt mesélni, amikor leszólítottak, és nem néztétek helyből "perverz disznónak" a srácot, vagy amikor nem küldtétek el automatikusan a próbálkozót?

Figyelt kérdés
Például, nekem több lány ismerősöm is mondta, hogy tömegközlekedésen helyből nem ismerkedik, akármilyen srác is szólítja le. Van olyan helyszín, ahol nem utasítok el helyből egy próbálkozást? Semmi túlkomplikált dologra nem gondolok, csak ilyen egyszerű módszerre: "Szia, ahogy elmentem melletted annyira gyönyörű volt a mosolyod, hogy muszáj megkérdeznem, nem adnád-e esetleg meg a telefonszámod" Vagy esetleg azt is leírhatnátok, nektek milyen szöveggel próbálkoztak, ami szimpatikus volt és bejött.
2016. nov. 27. 19:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Pff, hát ilyenre biztos nem.
2016. nov. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

A telefonszámomat semmi szín alatt nem adnám meg vadidegeneknek. E-mailt esetleg, de a telefonszám az nagyon személyen szerintem...


Nem sokszor szólítottak le. Egyszer egy srác a buszmegállóban megjegyezte, hogy csinos vagyok, megköszöntem, aztán ennyi történt. :D Máskor meg nem is vettem észre, hogy a srác ismerkedni akart, mert helyet cseréltünk a buszon (én hamarabb szálltam), egész úton nem szólt hozzám csak mikor leszálltam köszönt el tőlem... (még mindig nem tudom, hogy ő most ismerkedni akart-e vagy sem) Meg egy svéd srác szólított meg a vonaton akivel vagy fél órát beszélgettem, de nyilván ő nem "úgy" akart ismerkedni.


Ennyi amit tudok. Igazából nem bánom, ha egy srác megszólít, csak ne olyankor tegye, amikor látszik rajtam, hogy sietek. Illetve creepy is tud lenni az ilyen ha pl sötét van és egyedül megyek valamerre. Csak azt a férfit gondolom "perverz disznónak" aki random tapogat az utcán (volt már rá példa...) vagy obszcén dolgokkal kezdeményez.

2016. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy nőnek dolga van, siet valahova vagy valami céllal van, akkor esélytelen az ismerkedés.
2016. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Volt utcán/parkban; idegen helyen/városban ahol nagyon elveszettnek tűntem és odajöttek (MO-n és külföldön egyaránt), plázában, kávéházban, stb, reptéren segítettek a csomagomat vinni majd beszélgetésbe elegyedtünk és számcsere lett.


Nekem a legegyszerűbb spontán dolgok jönnek be, nem is tudok felidézni egyet sem, mert sima hétköznapi beszélgetésnek indult. Vagy vásárlás közben, megjegyzi hogy ő is ezt szokta venni vagy hasonló (lehet kamu duma, de engem nem érdekel)


A legjobb egy "alkalomhoz" illő megszólítás és kérdezd meg hogy meginna-e veled valamit vmikor és ennyi. Nem kell túlbonyolítani.

2016. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Szórakozóhelyen, bárban, ha normálisan jön oda valaki, általában beszélgetek az illetővel. Tömegközlekedésen meg utcán nekem nincs ilyenre időm/energiám/kedvem, mivel azért vagyok ott, mert tartok valamerre, dolgom van :D
2016. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha igazán fontos az a lány/nő, nem csak pillanatnyi emoció, akkor úgyis tesz érte a fiú hogy alkalmat teremtsen egy újbóli találkozásra.


Remélem egy lány sem adja ki a telefonszámát egy vadidegennek, adja meg a fiú, ez így korrekt.

2016. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Vagy amit a többiek is írtak, beszélgetés, ismerkedés, majd kölcsönös számcsere.
2016. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Sok helyen bepróbálkoznak nálam is. De van mikor nem a legjobbkor, épp nem alkalmas, vagy nem vagyok olyan hangulatban.

A nyáron, bementem a könyvesboltba, és egy romantikus könyv volt a kezemben. Egy férfi mellém állt, és megjegyezte, hogy "Nem tűnök romantikusnak". Erre közöltem vele, hogy mert nem ismer. És elindultam fizetni. Kiléptem a boltból, utánam jött és közölte hogy akkor ezen változtassunk. És én meséljem el hogy miért azt a könyvet vettem meg. :) Úgyhogy miért ne mentem volna vele, mikor amúgy sem volt már azon a délutánon semmi dolgom. Beültünk egy kávézóba és órákon keresztül beszélgettünk. :)

2016. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nálam nincs olyan hogy a helyszín miatt mondok azonnal nemet valakinek, sokkal inkább a hozzáállását nézem.

plmeglátott az utcán, mondta hogy milyen csinos vagyok, és azonnal a kocsijába invitált volna. Nyilván nem fogok egy vadidegenhez beülni. És ahogy mondta hogy "együtt tölthetnénk egy kellemes délutánt" elég egyértelmű volt a célja.

Engem valamiért kicsit taszít amikor egy idegen elkezd dicsérni hogy szép a mosolyom, milyen csinos vagyok stb... Tudom hogy ha megszólít azért teszi mert megtetszettem neki, de sokkal szimpatikusabb ha a személyem, életem felől érdeklődik.

Például a környékemen volt egy fiú, aki mindig köszönt és mosolygott amikor meglátott, majd amikor egy közeli kávézónál álltam akkor odajött, megkérdezte hogyhogy egyedül vagyok, mert a barátnőmmel szokott itt látni. Utána pedig automatikusan jöttek a kérdések, mit csinálsz, hány éves vagy, honnan jöttél stb...

Vagy egy másik eset amikor kisegítettem egy srácot amikor kaját rendelt, mert nem beszélte a nyelvet, és utána megkérdezte hogy mellénk ülhet-e, így az este alatt (1-2 óra) végig beszélgettünk.

Vagy például amikor egy kocsma/bár féleségben voltunk, és elkezdem énekelgetni a zenét ami szólt, a mellettünk lévű asztalnál szólt a srác hogy milyen jó a zene, és milyen kevesen ismerik, ezután pedig valahogy kiforrja magát a további beszédtéma.

Szerintem inkább az a fontos hogy a szituációt kell felismerni. pl ezért utcán nem mindig érdemes leszólítani valakit, mert lehet megy valahová és siet. De ha látod hogy ácsorog, vagy ráér, vagy ha köszönsz neki és visszaköszön, meg visszamosolyog akkor lehet próbálkozni.

De érdemesebb közösségi helyeken. könyvtár, üzletek, park, bár...

2016. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Fú, pedig gyűlölöm, mikor a nagy okos férfi előadja, hogy jobban ismer engem magamnál. Olyan undor fog el, hogy le tudnám hányni.
2016. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!