Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok fiú miért hiszi azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiú miért hiszi azt hogy ha minden lányra privát levelet ír az automatikusan ismerkedni fog vele?

Figyelt kérdés
Sok fiú itt fel van háborodva ha egy lány nem válaszol a privát levelekre.
2016. febr. 8. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

Néha olyan jó lenne, ha teljes mértékben felcserélődnének a szerepek a gyerekszülést leszámítva. Elég lenne úgy egy évre.


Egyébként én nem vagyok sem felháborodva és lányokra is ritkán irkálok, akkor is max. azért, hogy kérdezzek valamivel kapcsolatban.

Feltehetően azért esik rosszul sokaknak mert kellemetlen a visszautasítás vagy lekoptatás. De ti lányok honnan is tudnátok...

2016. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Mert el vannak szálva ennyi.
2016. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Sunshinedoll ***** válasza:
37%
Mert nincsenek hozzászokva ahhoz, hogy valamire nem kapnak, vagy nemleges választ kapnak, azért. Aztán a Dominik1991 félék majd nekiállnak lányokat szurkálni emiatt.
2016. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Bunk/\óság kulturált levélre nem válaszolni, még ha nem is akar ismerkedni valaki.
2016. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1-es...Mert a lányokat senki sem utasítja vissza szerinted?Ezt Te sem gondoltad komolyan... :D


Sunshinedoll-Ki ez a Dominik akit emlegetsz?Ma már 2 kérdésnél láttam hogy említed, pusztán kíváncsi vagyok.Valami gyk-s arc?

2016. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

5-ös.

Tényleg?A nőket is visszautasítják,és mégis kik?

Jaaa,hogy a legnagyobb bunkó,alfahím gyerek,akinek van 100 másik nője,és már unja a nőket kb.

Hát igen,nagyon sajnállak,de tényleg...

2016. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem kötekedni akarok, de honnan tudod, hogy minden lánynak írnak? Egyébként meg miért ne lehetne akár itt is normális, kulturált hangnemben beszélgetni valakivel, ha szimpatikus az illető? Ez senkit nem kötelez semmire, sőt amúgy a való életben sem kötelez senkit a párkapcsolati célú ismerkedés, de még akár egy randi sem.
2016. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem ne sajnálj.Én meglátom a saját hibáimat és nem másokra mutogatok... :)


Én sem sajnállak téged, pedig a beszűkült látásmódod és az ahogyan a dolgokat/embereket értékeled tényleg szánalomra méltó.


Igen a nőket is utasítják vissza, Én is utasítottam már, nem vagyok bunkó, nem tartok 100 csajt.Korrekt vagyok, minőségemmel tisztában és felnőttként kezelem az emberi kapcsolataimat.

2016. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Oké hogy udvarias dolog válaszolni, de ha tök értelmetlen maga a levél? Pl szépség és divat kategóriában válaszolok egy másik lánynak melltartó témával kapcsolatban mert mindkettőnknek nagy melle van. Erre kapom a priviket hogy "hű nagy cici, az szép". Van amelyikben kérdés sincs. Van aki megkérdezi hogy milyen harisnyát szeretek? Eleinte még küldtem egyszavas válaszokat ha volt egyáltalán kérdés, de most már csak tiltom le őket a rákba. Ez nem társkereső.
2016. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem hisszük. Csak képzeld, van pasi, aki őszinte céllal ir, és arra nem jön semmi. Van, akinek 100 levelére nem jön válasz. De ha őrá ir dagadt, ronda nő, azoknak mind válaszol, még akkoris ha nincs értelme, csak nem akarja megbántani a másikat.


Látod kérdező, EZ AZ, amit honnét is tudnátok...

2016. febr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!