Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen gondolkodású férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen gondolkodású férfinek manapság nem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokra hajlandó csak költeni aminek funkcionális haszna van.


Pl csúnyák a fogaim. Sárgák csálék nagy hézagok vannak közte stb.

Voltam orvosnál és azt mondta ez csak esztétika mert teljesen egészségesek a fogaim.

Ezért ezt a pénzt inkább mobilra vagy más olyan dologra költöm mert annak van haszna de szép fogaknak nincs mert az csak esztétika


2016. nov. 27. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt beszoptad, bár még 20 év és simán pöckölgetheted a 20 évvel fiatalabbakat, csak mert Bentley-d van.
2016. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha te is megelégszel sárga, csálé, hézagos fogsorú, csúnya arcú, bajuszos nővel (hiszen ő is egészséges, csak nem esztétikus), akkor simán.


Bár gondolom te is toptizes modellkinézetű nőt szeretnél magad mellé, ahhoz viszont kevés lesz ez a mentalitás az igényességeddel kapcsolatban.

2016. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert akkor pl a (drága) mobilnak (ha már azt mondtad te is) mi a haszna?


Nekem két éve egy harmincezres okostelóm van, amivel tudok telefonálni, SMS-t küldeni és tinderezni is. Meg havi ötször (sem) felmenni az előfizetésemben lévő párszáz megás mobilnetre, hogy mondjuk buszmenetrendet nézzek vagy térképet, ha muszáj.

És ha nem kúródik el, akkor még újabb két évig tervezem ezt a telefont is megtartani.


A húgomnak meg mindig ilyen 60-80 ezres fosai vannak (nem technikailag fosok), amiket ráadásul még évente is cserél szinte.


De ugyanígy megkérdezhetném más dolgokról is, hogy neked milyen más dolgok számítanak még fontosabbnak a fogaidnál? Laptop? Számítógép? Úgy mégis.

2016. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a mobil nem esztétika? Hiszen ott is manapság már csak a kinézet számít, valamint, hogy megmutasd mennyi pénzed van, mivel megtudtad venni.. Egy régebbi okostelefon is képes arra mint az új, maximum gyorsabb meg egy-két extra van benne.. Szóval ilyen megközelítésből nem volt valami jó példa... Az esztétika meg sok mindent takar magába.. Az emberek külső alapján ítélnek, abból alkotnak rólad véleményt. Ha tetszik, ha nem, hátrányok fognak érni, ha nem vagy olyan jól kinéző, hátrányból indulsz az életben. Minél "rondább" vagy, annál kevesebb esélyed van minden téren, és itt nem csak párkapcsolatra gondolok, hanem pl álláslehetőségekre. Sajnos én se vagyok valami szép, és ez nőként nagy hátrány, hisz így nem nagyon vagyok kelendő egy csomó állásra. Manapság egyes igényesebb üzletekben már pénztárosnak se vesznek fel olyat, aki nem néz ki elég jól, hiába vagyok igényes. (bár nem mintha ez lenne az életcélom) Szóval ha bővebben gondolkozol, akkor rájöhetsz, hogy az "esztétika", és a "szépség" több mindent takar magába ami kihat az életedre.
2016. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
remélem nem lesz, nem kell hogy öröklődjön a hülye berögződései. Bár biztos lesz, mert a nők valahogy vonzzák ezeket az idiótákat!
2016. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Többet ér egy telefon mint a fogad? :D Nekem egy 2012-ben vásárolt okostelefonom van, belinkelni rajta valamit is egy tortúra. :D Ellenben fodrászhoz 2-3 hetente járok és szeretek ruhákat vásárolni, hogy csinos legyek. Elárulom, hogy még csak piperkőc sem vagyok, csak egy átlagos nő, van, aki hatszor annyit jár pl. fodrászhoz mint én, pedig az is esztétika és tök normális. Ne legyél már bolond.
2016. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2005-ben lett először mobiltelefonom. Azóta 11 év alatt összesen három darab volt. Az elsőt (nem vicc, Siemens C65) 2011-ben cseréltem le hat év után. Utána a kövit (ami már okos volt) 2014-ben, miután elbaszódott, a javító szerint teljesen és olcsóbb volt újat venni. A mostanit meg írtam, hogy remélem még kitart 2-3 évig.

És nem garasoskodásból, hanem mert a mostani is tökéletesen alkalmas azokra a dolgokra, amikre egy telefont használok. Csajozni meg telefonnal még sosem próbáltam, de félmilliós iPhone nélkül is elég fa szán megvagyok a nőkkel.

2016. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Nincs ezzel semmi baj, mindenki arra költi a saját pénzét, amire akarja, de aztán majd ne gyere ide sírni, hogy te egy lánynak se kellesz... Nem az a legnagyobb baj, hogy ilyenek a fogaid, hanem, hogy ezen változtatni sem akarsz. El tudom képzelni, hogy más dolgokhoz is hogy állhatsz.. Az ilyen fajta igénytelenség nekem már taszító.
2016. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Nos,nekem volt fogszabályzóm és olyan pasival le nem állok,akinek egy egyenes fog nincs a szájában és még sárga is.Blöeee. Egy pici hézag még tud aranyos lenni,de nem akkora,mint egyben egy nyári,egy őszi meg egy téli szünet.Végülis a te dolgod,hogy megcsináltatod-e,vagy nem,de készülj fel rá,hogy 10 igényes,ápolt nőből 9 fixen el fog utasítani.Neked nem kiábrándító,hogy ha egy nő kinyitja a száját és egy fehér és egyenes fogat nem látsz?
2016. nov. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9. Pontosan ilyen emberekből él az esztétika fogászat..idióta költsd csak a pénzed....


Amúgy nem zavar ha szünetes sárgák nem egyenesek a fogai, az zavar ha rosszak rohadnak a fogai..

2016. nov. 27. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!