Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bele lehet bolondulni ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet bolondulni ha az embernek nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve egyedül vagyok. Igazából mivel jön a tél, nem megyek sehova társaságba. Ezáltal nincs lehetőségem ismerkedni. Közel a 30 hoz, már nagyon szeretnék egy párt, de nem görcsösen, mert tudom akkor nem lesz. Tapasztalatok?
2016. nov. 20. 20:36
1 2
 1/18 Clay Morrow ***** válasza:
Nem lehet.
2016. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
1 év után? Pfff... Sokan 30 évig teljesen egyedül vannak, te ilyen helyzetben mit csináltál volna?
2016. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt, mégis helytállok az élet minden egyéb területén. Teljesen normális vagyok, senki meg nem mondaná, hogy sosem volt még kapcsolatom, mert nem arról van szó, hogy ne akarna senki, csak éppen azok nem akarnak velem összejönni, akikkel én akarnék. 25/F
2016. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

6 éve nem volt még 1 randiban se részem..


Nem, nem bolondultam bele, de rájöttem, hogy egyedül is lehet élni az életet.

2016. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2. Jó, persze, egyedül is élek, vannak céljaim, csak jó lenne mellettem az a bizonyos valaki. 1 év valakinek hosszú, valakinek rövid...
2016. nov. 20. 21:40
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem 23 éve nincs, mégse sírok, mint egy kislány.
2016. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Hidd el eljön az a pont amikor elkezded az életedet egyedül tervezni már.

1 éve nekem sincs senkim. Volt most valaki éppen a képben aki érdekelt de ahogy jobban kezdtem megismerni kezdte valódi énjét megmutatni, így ez is halott ügy. Persze nekem is sokat jár az agyam a szerelmi életemen ami nincs :D de most mit tudok tenni...majd csak jön valaki addig élem az életemet, mindennapjaimat.

2016. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bele. (Nem orvosi értelemben.)
2016. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az személytől függ. Valakire kifejezetten jó hatással van (több szabadidő, hobbik, sikeres karrier), de akkor sem hiszen, hogy hosszú távon ne lenne negatív hatással az emberre (ugye van az a mondás, hogy minden sikeres férfi mögött ott van egy nő). És persze van a másik kategória is, mint pl. én, aki a magánytól az évek múlásával egyre inkább kezd megkattanni, bár szerintem az én problémám sokkal mélyebben gyökerezik.
2016. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem például van/volt ismerősöm, aki annyira becsavarodott a magánytól, hogy öngyilkossági kísérletet hajtott végre, viszont sikertelenül. Először a detoxba, majd zártosztályra küldték. Ennek durván fél éve, és még mindig pszichiátrián van. Ja, nem mellesleg ő 23 éves lesz idén Decemberben
2016. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!