Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bele lehet bolondulni ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet bolondulni ha az embernek nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve egyedül vagyok. Igazából mivel jön a tél, nem megyek sehova társaságba. Ezáltal nincs lehetőségem ismerkedni. Közel a 30 hoz, már nagyon szeretnék egy párt, de nem görcsösen, mert tudom akkor nem lesz. Tapasztalatok?
2016. nov. 20. 20:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

3 éve vagyok egyedül

Inkább próbálok bele törődni hogy nem lesz soha barátnőm!

2016. nov. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
előző, ebbe nehéz beletörődni.
2016. nov. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Foglald el magad,és nem fogsz megbolondulni,ismerkedjél sok helyen élőben-neten egyaránt,remélem sikerül találnod társat!

sok sikert!


Megértelek nehéz társat találni,huszonévesen is ,és 30ason is!

Hasonló--kell hogy legyen másképpen hamar vége lesz 1 kapcsolatnak!

Jobb egyedül mint 1 rossz emberrel együtt!!!

Szerencse is kell a társ találáshoz,sok szerencsét! 30N

2016. nov. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen, jobb egyedül, mint egy rosz kapcsolatban évekig. Küzdök-küzdök az egyedüllét ellen.. :)
2016. nov. 21. 14:05
 15/18 anonim ***** válasza:

12-es

Elég nehéz bele törődni,de muszály.

2016. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Belebolodnulni nem lehet, de ha egyedül élsz és nem vagy nap mint nap emberi közegben (itt nem a melóhelyre gondolok ami kényszeres, hanem olyanra ahol jól érzed magad, ahova szívesen mész) akkor az ember egy idő után elkezd antiszocializálódni. Egyre kevésbé fogod elviselni a mások társaságát, morgolódós lehetsz, szélsőséges esetben pedig elkezdhetsz magadban beszélni stb. Persze ez mind ember függő. De az ember társas lény. Elvan magában, én is elvagyok már több mint 2 éve, de kell az ember mellé a társ, ami ha nincs meg, lelki szempontbül negatív hatásokkal járhat.
2016. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. sokkal jobb pl. mint egy kapcsolatfüggő hisztérikát hagyni ,hogy rád akaszkodjon.
2016. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom nincs, mindig van elfoglaltságom.

A kapcsoltaosdi meg nem érdekel.

Felfogás dolga az egész.


27 F

2016. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!