Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány év után ciki ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év után ciki ha egy pasi nem jó az ismerkedésben? 3 év az sok idő? Van esély rá hogy lesz barátnője?

Figyelt kérdés
2016. nov. 24. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Észre kéne venni egy idő után, hogy ha azzal a stratégiával, amit használ nem ér el sikereket, akkor változtatni kéne és addig, amíg végül sikert ér el!
2016. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
#1 és mégis mit változtasson? Legyen bunkó, ki zs@rba se veszi a nőket?
2016. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2:

Miért vagy hülye? Igen, változtasson. Ezermillió dolgon lehet változtatni. Én is 20 évesen még szűz voltam, 24 évesen meg már több lánnyal voltam, mint ahány éves voltam akkor! Meg lehet változni.


Az nagyon sok rosszat elmond rólad, hogy szerinted bunkónak kell lenni és az hozza a nőket. Ne bunkó legyél!


Tökös, magabiztos, jó dumás, kezdeményező, önbizalommal teli, bátor. Ez legyél! És ezek nem zárják ki azt, hogy amúgy a csajjal kedves, normális, udvarias legyél.

Csak a lúzerek világképében él az, hogy bunkónak kell lenni. Én tökös, férfias, jó dumás vagyok, de ugyanakkor megfelelő mennyiségben adagolva kedves, udvarias is. Tököt kéne növeszteni annak, akinek még nincs. Ez a nagy trükk. Régen nekem sem volt lélekben, most meg már van.

26/F

2016. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

önismereti-kommunikációs témában fejlődj!

ezermillió könyv van a témában...

2016. nov. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4:

Azt hittem már elsőre, hogy a kérdezőnek akarsz segíteni és azt hozod fel, hogy a csajozás témájában van ezermillió könyv.


Mert én olvastam a témában néhány nagyon jó könyvet a csajozásról, főleg angol nyelven. Segítettek valóban.


Tényleg a 2-es válaszodból csak annyit láttam, hogy szerinted csak két fajta férfi van a világon: A bunkó rosszfiú, aki megkap minden nőt és a kedves-udvarias-jófej srác, aki meg senkit.


Komolyan a párszavas válaszaid azért zavaróak mert nem lehet velük dolgozni és azokra rendes válaszokat adni. Mondtál eddig összesen 4 mondatot 2 válaszban. Ennyit gondolsz a világról? Csak arra kérlek, hogy válaszolj hosszabban ezután, ha vannak gondolataid a témában.

2016. nov. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!