Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25+ magányos férfiak! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+ magányos férfiak! Nem féltek, hogy egyedül maradtok idősebb korotokra?

Figyelt kérdés
Én 31 vagyok, de most hogy 4 hónapja nincs senkim, bukott randik tömkelege van csak, így elkezdtem parázni. Mert nem leszek már fiatalabb, nem tökéletes már az arcbőröm sem, van egy jó pár ráncom is. A 25 alatti lányok nagy része megcsalós 3 már megtette, így azokkal nem kezdek. A 25 felettiek jó része, vagyis a normálisabbak kapcsolatban vannak. A 30-as nők meg már nem akárkivel akarnak összejönni(dolgozok, rendes bér, de nem havi 300 ezreket viszek haza), vagy pont az,hogy már félnek elköteleződni. Csak a barátnőiknek élnek. Nem adják fel a szabadságot.
2016. nov. 27. 10:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, találhatsz még simán valakit. Főleg, hogy eddig is ment. Ha a 30-as nők jönnek be, akkor közöttük keress egy normálisat, aki nem anyagias.


#2: Nem kell álomvilágban élni és azt gondolni, hogy a társkeresőn lévő macsó a sablonszövegekkel lesz a szőke herceg, aki komoly kapcsolatot akar! :D És tádám, máris nincs annyi gondod.

2016. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

soha nem volt senkim, nem félek tőle. Ugyanis tudom, hogy úgyse lesz senkim. Egyedül is tudom élvezni az életet!


27F

2016. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Pedig 27 évesen te is benne vagy már a korban.
2016. nov. 27. 14:05
 14/17 anonim ***** válasza:

Nagyjából már beletörődtem. De én nem is szeretnék olyan sokáig élni.

27F

2016. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Gábor19... ***** válasza:
Én már beletörődtem. Ugy is tervezem az életem.
2016. nov. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

29 vagyok, és másfél éve nincs senkim.

Tapasztalataimat számba véve attól félek, hogy nem maradok egyedül.

2016. nov. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan azok az emberek írnak ide, akik már 25 évesen meghaltak, de csak 75 évesen fogják eltemetni őket. elég tragikus dolog. :(


Személy szerint, egyedülálló 28 éves férfiként jelenleg úgy látom az életet, hogy sokkal, de sokkal többet kínál pusztán a nőknél, egy nő csak a hab a tortán, ha már olyan életet élsz, ami élvezetes, szenvedélyes, mindennap új dolgokat tapasztalsz és büszkén, emelt fővel tudsz tükörbe nézni. Fordítva ez nem működik, nem lesz élvezetes életed csupán azért, mert egy nő (átmeneti) validációt ad neked.


Csodálkozom is azokon a kérdéseken, mikor egy srác nulla hobbival, nulla baráti körrel, nulla szenvedéllyel az életében, egy gyűlölt munkahellyel és egyedüli időtöltésként a kockulással azt kérdezi, hogyan szerezzen barátnőt és csodálkozik, miért nem sikerül neki a dolog évek óta. Mintha egy nő valamiféle mesebeli csodálatos unikornis lenne (nem egy halandó emberi lény, tele saját álmokkal, vágyakkal, bizonytalanságokkal, hibákkal, rossz döntésekkel stb.), aki el tudná feledtetni vele, milyen sivár, kiüresedett, unalmas életet is él és varázsütésre megoldaná a srác életének minden problémáját. Szóval nem ártana kicsit elgondolkozni azon, hogy valaki miért is akar igazán barátnőt - hogy betömje vele a lelkében tátongó űrt vagy hogy megoszthassa valakivel a már alapból is nagyszerű életét és közösen valami még nagyobbat alkossanak.

2016. nov. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!