Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25+ magányos férfiak! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+ magányos férfiak! Nem féltek, hogy egyedül maradtok idősebb korotokra?

Figyelt kérdés
Én 31 vagyok, de most hogy 4 hónapja nincs senkim, bukott randik tömkelege van csak, így elkezdtem parázni. Mert nem leszek már fiatalabb, nem tökéletes már az arcbőröm sem, van egy jó pár ráncom is. A 25 alatti lányok nagy része megcsalós 3 már megtette, így azokkal nem kezdek. A 25 felettiek jó része, vagyis a normálisabbak kapcsolatban vannak. A 30-as nők meg már nem akárkivel akarnak összejönni(dolgozok, rendes bér, de nem havi 300 ezreket viszek haza), vagy pont az,hogy már félnek elköteleződni. Csak a barátnőiknek élnek. Nem adják fel a szabadságot.
2016. nov. 27. 10:37
1 2
 1/17 anonim válasza:
75%

,,4 hónapja nincs senkim"


Képzeld, van, akinek ilyen idős korára még egyáltalán nem volt senkije....

2016. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Veled egykorú pasikról is tudnék mesélni, hogy viselkednek pl. társkeresőkön tisztelet a kivételnek. Sokszor én is elvagyok keseredve, mert mindig olyanokat vonzok be, akik vagy nem akarnak komolyat vagy egyszerűen csak kretének. De nem szabad feladni. Nekem van egy 36 éves női ismerősöm, csinos, fiatalos, még sincs neki sem komoly kapcsolata. Egy másik női ismerősöm meg 34 évesen jött össze a régi barátjával és már gyerekük is van. Szóval én néhány hülye nő miatt nem adnám fel a társkeresést.


26/L

2016. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem pasi vagyok, de nyugi, a környezetemben nem egy 60-70 éves férfi/nő talál párt, addig pedig van időd!

Most pesszimista hangulatban vagy, vélhetőleg csalódás miatt. Ne zárkózz el, ne legyél negatív szemléletű és akkor nem kell azon aggódnod,hogy egyedül maradsz!

Nem biztos,hogy minden 25 év körüli lány párkapcsolatban van, sokan tanulnak,mellette dolgoznak, nincs idejük, lehetőségük ismerkedni. Ha megnézed az oldalt tőlük pontosan azt olvasod amiről most Te panaszkodsz!

2016. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 omba ***** válasza:
63%
Én 55+ koromban sem tartottam attól, hogy egyedül maradok, nem is maradtam.
2016. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

Bizony, nem szabad általánosítani. nekem is több nő ismerősöm van (27-30 között) akiknek nincs barátjuk, pedig teljesen normálisan gondolkodnak a párkapcsolatról, az életről.

Ne add fel, mindig járj nyitott szemmel, és légy érdeklődő ;-) bízz benne, hogy megtalálod a párod, még egyáltalán nem vagy elkésve


28 / N

2016. nov. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%
És ha félek akkor mi van? Változtat valamin? Semmin! Így is úgy is egyedül, magányosan élem le az életem és halok meg.
2016. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Nekem már évek óta nincs senkim és nem azért, mert ronda lennék, meg igénytelen, műveletlen tahó. Sőt, pont az ellenkezője. Annyi az egész, hogy nincs nagy társasági köröm, néhány éve még volt, de hamar szétszéledt mindenki tanulás, munka stb. miatt és ma már csak néhány emberrel tartom a kapcsolatot. Nem segít az sem, hogy kisvárosi vagyok, eleve nem voltam bulizós, sokkal jobban szeretem a kisebb társasági összejöveteleket (szalonnasütés, sörözés, főzés stb.), mint a nagyot. Magyarul introvertált személyiség vagyok, ennek ellenére ha valakivel meg van a közös hang, kegyetlenül jókat tudunk poénkodni, filózni és társai. Csak kevés az olyan ember, akivel tényleg jól el tudok lenni, sajnos ez van.

Mivel sosem görcsöltem rá a partnerkeresésre (ellenére, hogy voltak már barátnőim hálistennek), ezért nem érzek kényszert arra, hogy mindenáron legyen valakim. Tudod sok ember csak azért vág bele újra és újra egy-egy kapcsolatba, mert nem mernek magukkal lenni, szembenézni magukkal, mindig szükséges, hogy legyen mellettük valaki, mert másképp nem éreznék magukat teljes embernek. Na én nem ilyen vagyok, bár elismerem, nagyon tudnék örülni egy harmonikus párkapcsolatnak.

Szerintem hagyd a csudába ezt a görcsös randizást meg társkeresést, semmivel sem lesz jobb, sőt, ha negatív tapasztalatokat gyűjtesz, csak még lejjebb visz érzelmileg a dolog.

Iszonyú nehéz manapság hasonló lelkületű/mentalitású, humorú, megbízható, közelítő célokkal/tervekkel rendelkező nőt találni, aki hűséges, nem ment tönkre eddigi kapcsolataiban és elköteleződik melletted. Tű a szénakazalban esete.

2016. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Azt véletlenül se gondold hogy benned van a hiba.. Viz a hülye nem a kacsa hogy nem tud úszni
2016. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Minek fèlni. Biztos, elôre lefutott dolgokon nem aggódunk.
2016. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem. Jaaa,én nem is vagyok magányos, csak egyedülálló.

42f.

2016. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!