Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is volt már pánikbeteg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt már pánikbeteg a magányosság érzésétől?

Figyelt kérdés

Nemrég véget ért a hosszabb ideje tartó kapcsolatom és azt hittem, kevésbé fog megviselni, mint ahogy valójában történik. Lelki dolgokat elviseltem, sosem voltam egy túl pozitív figura, de ez már testileg is kicsinál. Hányinger, remegés, kitaszítottság- és reménytelenség érzés. Ismerkedem néha, de valami már nem a régi bennem. Okozhatta ezt a trauma, amit a szakítás okozott? Pánikrohama volt már valakinek hasonló események után hosszan tartóan?


(F)


2016. nov. 26. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem. Ha gondolod elmesélem, és azt is hogy (nagyjàból) hogyan győztem le. Privát ?!:)

2016. nov. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Rendben, szívesen fogadom. :)
2016. nov. 27. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!