Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nők, most komolyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők, most komolyan, miért kell olyan játszani hogy mellesleg van barátotok de azért csapjátok a szelet?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért kell azt hogy van barátotok de azért adjátok a jelet, mintha azt várnátok hogy a férfi nyomuljon rátok..

most is volt példa 2 lánnyal.. Elkezdtünk beszélgetni, valahogy a harmadik mondatába már azt bele rakta, hogy hát a Barátomnak is.., Meg hogy a párom is.. Hol ott semmi köze nem volt ahhoz a témához. De ennek ellenére, mégis odamentek a férfihez, érdeklődtök, adjátok a jelet, mintha arra várnátok hogy a férfi próbálkozzon be. Ha nem próbálkozik be, vagy nem ad hangot rá, akkor egy utolsó gyökérnek könyvelitek, vagy addig csináljátok a feltünést, fesztivált mig észre nem vesz. de ez már mellékes. nem is erre akarok kitérni. A Kérdés, Lányok. Most komolyan őszintén adnátok választ arra, hogy Mit vártok igy egy férfitől? hogy közeledjen, mi legyen az a viselkedés ami megfelelő? Mind emellett mellesleg azt hangoztatjátok, van barátotok, de jelet is adtok meg hangot adtok rá.. Komolyan mit vártok? Arra nem gondoltok, nem logikus, hogy azért nem hajt a férfi mert tudja hogy van barátotok?? Mit terveztek egy ilyen férfivel? Nekem az hol éri meg hogy ki adok magamról minden információt, aztán meg ha szimpi vagyok akkor tartjátok a kapcsolatot velem?.


2016. nov. 26. 22:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozni nem lehet? Abban meg tényleg mi élvezet van nekem, hogy egy idegen koszos farkát a számba veszem?
2016. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#10: Talán mert nem minden nő egyforma. Tudod, van ilyen is, olyan is.
2016. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
#12: Ez így van! Csak furcsa, hogy itt pár kivételtől eltekintve tiszta homogén hozzászólások vannak, a valóságban meg sokkal nagyobb a szórás.
2016. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod, hogy nem azokkal találkozol bulikban, akik itt írogatnak? Azok most is buliznak.
2016. nov. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14: Írtam a négyszemközti beszélgetést is :) Közöttük rengeteg visszafogott lány van.
2016. nov. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Vagy te értetted félre a "jeleket" és azok nem is azok voltak.

Vagy nem hűséges a lány és a barátja mellett más pasikkal is szeret flörtölni v. akár többet is csinálni, mint szimpla flört.

Amúgy meg miért nem kérdezel rá nyíltan, hogy "ha van barátod, akkor miért flörtölsz velem?" Én ezt tenném.


30/N

2016. nov. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 omba ***** válasza:
95%

Te egy utolsó gyökér vagy így is, úgy is.... miféle "jelek" képződnek a beteg agyadban, ha a lány rögtön az elején jelzi, hogy van barátja párja - honnan gondolod, hogy ezzel azt akarja kifejezni, hogy le akar pippantani?


És ne érdeklődj a "férfiak" nevében... hol vagy te ahhoz?

2016. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért érné meg nekem valami random pasi fura farkán elfárasztani az állkapcsom? Normális vagy? :D

Én lány vagyok, van barátom, akibe teljesen szerelmes vagyok, és NAGYON unom már, hogy sok pasi azt is flörtölésnek meg bátorításnak veszi, ha 2 kedves szót szólok hozzá.. Sokszor emiatt emlegetem a párom, meg facebookon is végül ezért raktam ki hogy kapcsolatban vagyok, hátha úgy leesik már nekik, hogy nem pálya velem kezdeni.

De úgy tűnik már ez is baj :D

"Sajnos" alapjáraton kedves szoktam lenni emberekkel, és ezt sokan bátorításnak veszik. De akkor mi a jó?

Ha kedves vagyok akkor bátorítom őket és húzom az agyukat és bunkó vagyok.

Ha nem vagyok kedves, akkor bunkó vagyok.

Ha azonnal megmondom, hogy nem lesz köztünk semmi, akkor beképzelt vagyok, mert azt hiszem, minden pasi be akar próbálkozni.

Ha várok, akkor megint csak húzom az agyát és játszok az érzéseivel.

Pasik, őszintén! Mi akkor a jó reakció? :D Elhagyni nem fogom a párom senkiért, de ha megtenném, még az se lenne jó, mert akkor meg ribi lennék :D Szóval? Nem lehet nemet mondani úgy, hogy ne legyek bunkó és/vagy kur<a? :D


Ha meg tényleg rád másznak olyan csajok úgy, hogy van párjuk, az a te egyéni szociális problémád, döntsd el, hogy akarsz-e valamit ilyen színvonalú emberektől..

2016. nov. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!