Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nők, most komolyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők, most komolyan, miért kell olyan játszani hogy mellesleg van barátotok de azért csapjátok a szelet?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért kell azt hogy van barátotok de azért adjátok a jelet, mintha azt várnátok hogy a férfi nyomuljon rátok..

most is volt példa 2 lánnyal.. Elkezdtünk beszélgetni, valahogy a harmadik mondatába már azt bele rakta, hogy hát a Barátomnak is.., Meg hogy a párom is.. Hol ott semmi köze nem volt ahhoz a témához. De ennek ellenére, mégis odamentek a férfihez, érdeklődtök, adjátok a jelet, mintha arra várnátok hogy a férfi próbálkozzon be. Ha nem próbálkozik be, vagy nem ad hangot rá, akkor egy utolsó gyökérnek könyvelitek, vagy addig csináljátok a feltünést, fesztivált mig észre nem vesz. de ez már mellékes. nem is erre akarok kitérni. A Kérdés, Lányok. Most komolyan őszintén adnátok választ arra, hogy Mit vártok igy egy férfitől? hogy közeledjen, mi legyen az a viselkedés ami megfelelő? Mind emellett mellesleg azt hangoztatjátok, van barátotok, de jelet is adtok meg hangot adtok rá.. Komolyan mit vártok? Arra nem gondoltok, nem logikus, hogy azért nem hajt a férfi mert tudja hogy van barátotok?? Mit terveztek egy ilyen férfivel? Nekem az hol éri meg hogy ki adok magamról minden információt, aztán meg ha szimpi vagyok akkor tartjátok a kapcsolatot velem?.


2016. nov. 26. 22:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
En is smaroltam mar olyan lannyal akinek egy honapra volt az eskuvoje. Ja es nem en voltam az elso akivel smarolt a pasija mellett
2016. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy te érted félre a jeleket? Az ezen az oldalon szerzett tapasztalatok alapján, hát, a férfiak nem igazán értenek hozzá, hogy mit kéne észrevenniük és mi mit jelent...
2016. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

"de azért adjátok a jelet"


Csak azt hiszed.

Itt valaki nemrég azt is jeladásnak vélte, ha egy nő mozgatja a bokáját míg ül. Van, akinek meg egy mosoly vagy kedvesség is jel.

2016. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem is jel.. Inkább az érdekel, mire gondolsz akkor, ha van barátod, és egy másik férfihoz közelitesz, próbálsz rá úgymond hatással lenni? az hogy jól le cumiznád titokban és ennyi? ennyire telik?
2016. nov. 26. 22:23
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mi jó van abban egy nőnek, ha valakit lecumiz?

Miért tenné, főleg ha nem részeg?

2016. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
élvezet, h a nő kielégitse az akkori vágyát ha nincs a szerelmével, vagy épp rá jön a bszhatnék.. nemtudom. De Még mindig az a fő kérdés. Mit akar egy ilyen nő egy férfitől? és mi lenne erre az a viselkedés, ahol a férfi nem lesz egy utolsó gyökér?
2016. nov. 26. 22:29
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Meséld már el KONKRÉTAN hogy akartak közelíteni hozzád meg hatással lenni rád! Valószínűleg te értetted félre...
2016. nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
1%

Egónövelés.

De biztos én értettem félre a jelet, amikor az egyik csaj megigazította a hajam és közben fél percre megállt a szánk egymástól pár milliméterre. Vagy amikor egy másik elkezdte fogdozni a combom. Vagy amikor a harmadik random ölelgetett. Mi férfiak, mindig félreértjük a jeleket... :/


Kérdező, az itteni lányoktól ne várj őszinte választ. Itt szinte csak olyan választ látni tőlük, amely szerint a nők tökéletesek.

2016. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8! Pacsi.. legalább érted miről beszélek. Nem értem miért jó ez a gerinctelenség
2016. nov. 26. 22:44
 10/18 anonim ***** válasza:
5%
Köszi kérdező! Majd mindjárt kb. 10-30%-on fog állni a válaszom. Én sem értem, hogy egy anonim oldalon miért jó ennyire képmutatónak lenni. Élőben, buliban, sörözéskor vagy csak szimplán négyszemközti beszélgetésben teljesen mást tapasztalok, mint amit itt írnak általában. Mintha itt bűn lenne az őszinteség.
2016. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!