Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk, akik csinos barátnőt akarnak, ilyenekre gondolnak?

Figyelt kérdés

[link]


Az ilyen és hasonló kaliberű lányokra gondolnak valójában a normális, csinos, szép barátnő alatt?

Ha nem, akkor milyenre?


2016. nov. 20. 17:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
15%

Kinek ezek klónozot "nők". Ilyen "nőket" klón gyárban gyártsák? :-D


"

[link]


Ő pl. egy csinos lány. De smink nélkül, kabátban úgy sétálnának el mellette, mintha ott se lenne."


Olyan arca mint egy ogre. :-D

2016. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
41%

Komolyan, hagyjatok már fel végleg ezzel az ostoba sztereotípiával, hogy minden pasi a klasszikus 90-60-90-es paraméterű +173 magas aranybőrű klónozott divatmodellekre bukik. Nem azt mondom, hogy nem tetszenek, de abszolút nem őket tekintem a csinosság és szépség megtestesült mintapéldányának, a saját kinézetemből kiindulva meg aztán pláne. És azt szoktam mondani, hogy akinek az arcán látható a "finomság", a nőiesség, a gyengédség, van egy észrevehető méretű melle (amit végigsimítva tenyeremmel a domborulatát érzem, szóval nem kell ilyen 75D-s feszülős cicikre gondolni), alacsonyabb nálam és nem lehízott az számomra nagy valószínűséggel bejön.

Aki pedig számomra az irtó csinos/szép/dögös/szexi stb. jelzőt simán kimeríti az ez a kategória:

(Direkt nem tucat modell lányokat próbáltam linkelni, hogy érzékeltessem a szépség széles perspektíváját, de aki még ebben is kivetnivalót talál, az már tényleg egyszerűen csak irigy és nem képes elismerni, hogy ezek a lányok - főleg ha magyar csajokról van szó - már majdnem az átlagot felülről közelítik, de azért még simán a szép/dögös kategóriába sorolhatóak)

[link]

[link]

[link]

[link]

A polkorrektség jegyében igyekeztem szolidabb, nem nagy mellű, de dekoratív csajokat linkelni, de megkerülhetetlen dolog, hogy kis hazánk bőségesen el van látva irtó szép csajokkal, szóval akkor sem lehetett volna senkinek sem panasza, ha egy kicsit feljebb rakom a mércét. Ha pedig valaki nem ebbe a kategóriába tartozik, akkor nem kell durcizni, hanem elismerni, hogy oké, én nem vagyok kimondottan szép. Én is elismerem, hogy átlag alatti pasi vagyok, ettől függetlenül tiszteletben tartom a nőknek a jóképű pasikkal szemben támasztott követelményeiket és nem sértődök meg, hogy tudom, egy nő sem fog soha benedvesedni a látványomtól.

2016. nov. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
52%

Én mindeddig úgy tudtam, hogy a csinos szó az az öltözködésre vonatkozik. Nem véletlenül mondják, hogy "csinosan fel van öltözve". A belinkelt lányokon viszont (az alsó képen legalábbis) nem túl sok ruha van....... Ez alapján elég nehéz lenne megmondani, mennyire csinosak....

Az, hogy szép-e az más kérdés... na de csinos??? hmmm :)

2016. nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Azok a fiúk szerintem a varázsjelre várnak.


https://www.youtube.com/watch?v=uc1Ebc0bUIU

2016. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#13: [link]

Az öltözködés esetében inkább a divatos szót szokás használni (bár mondjuk a divat és a szépség valamilyen szinten összefonódik). Legalábbis én nem mondanám egy kilincsorrú csajra, hogy csinos, hordhat felőlem egy komplett méregdrága Karl Lagerfeld kollekciót is.

2016. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
31%

A kérdésben az szerepel, hogy "csinos barátnő".

Az nálam elméletben ilyen: [link]


[link]


[link]


Természetesen gyakorlatban nem ragaszkodom az ilyen kinézethez.

De fontos a kisugárzás + értelem.

2016. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
64%

Érdekes, hogy szinte mindegyik p*csa nadrágban van. Egy szolid garbó vagy farmer az már nem üti a szintet? Nem sok helyet hagynak ezek a lányok a fantáziának. Én soha nem öltöztem így, bár nem is álltak soha sorokban értem férfiak, jó tudni, hogy miért. :D

Most is gyönyörű példáját mutattattad be, hogy kizárólag azokon a nőkön akad meg a szemed, akiknek ki van rakva valamije, akikben kizárólag a szexualitást lehet érzékelni semmi mást.


AZ azelőtti linkelő bronzbőrű csajszija is dettó ugyanez a kategória, csak ő természetességet nyomokban sem tartalmaz.

2016. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
54%
Hát én egy ilyeről ránézésről arra gondolok hogy mennyi pénz, és vajon hanyadik férfi lehetek a sorban
2016. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
68%

Én speciel egyáltalán nem. A szépség amúgysem egy egyetemes lineáris skála, ha azt mondjuk a szépségkirálynőkre, hogy ez meg ez miatt nem tetszenek, az nem azt jelenti, hogy nem elég jók abszolútértékben nézve, hanem azt, hogy egy másik típus jobban bejön, ami másnál meg lejjebb van a "szépségi skálán", mint nálunk.


Nekem van egy konkrét zsánertípusom: hosszúkás, kb téglalap alakú fejforma, hosszú barna hajja, alkatra magas, és kb átlagos vastagságú. Kb, mint Cobie Smulders színésznő ( [link] Hangsúlyozom, típusra gondolok, a konkrét arcvonások sokfélék lehetnek, és képesek egészen más benyomást adni akár mm mértékű különbségek is. Egyáltalán nem biztos, hogy az összes ilyen típusú arc bejön például.

Egy másik dolog, ami nagyon tud tetszeni, azok a mostanság divatos (nem a divat miatt tetszik) szemüvegek egy ilyen arcon ( [link]


Mindezek mellett tud tetszeni olyan lány is, aki abszolúte nem olyan típus, mint amiket most leírtam. Nehéz is meghatározni, hogy mi is az, ami mások szerint átlagos vagy nemszép, szerintem viszont szép, mert annyi rengeteg lehetőség van, és még a hasonlók közt is lehetnek eltérések. Amik ilyen "szépséghibának" felfoghatók pl: nem teljesen szimmetrikusság, nem teljesen szabályosság, szemüveg, fogszabályzó, nagy magasság, bőrhibák, csálé fogak, széles száj, "lófej", kevés vagy semmi smink, sápadtság, nem tökéletes haj, ezekkel nekem semmi problémám nincs, sőt, még tetszenek is. Ellenben pl. a babaarcú meg távol-keleti lányok meg kifejezetten nem tetszenek, miközben a többség meg ezekért van oda.


Öltözködés tekintetében a most divatos ruhák nem jönnek be, a nagyon szubkultur öltözékek sem, viszont az egyszerűbb, visszafogottabb, akár konzervatívabb stílust képviselők igen. Próbálok képeket keresni, de elég nehéz, mert nem tudom, mit írjak a gugliba :D

Tetszenek:

[link]

[link] (ő arcra is nagyon-nagyon)

[link] (ő is szép arcú, és ugyan érdekes a cipzáros pulcsi szoknyával, de nem érdekel :D ettől még tetszik)

[link]


Nem tetszik:

[link]

[link]



Ha tetszési kategóriákra bontanám a lányokat, akkor kb ilyesmik jönnének ki:

- Nagyon bejön, felkapom rá a fejem, és azt mondom, hogy húúúú

- Simán csak tetszik

- Semmi különös, nem is jön be különösebben, de nem is tartom csúnyának. Ide tartoznak azok is, akik mondjuk arcra nagyon tetszenek, viszont túl alacsonyak (számomra ez kritikus pont), vagy fordítva.

- Csúnyácska, de még nem vészes

- Nagyon nem jön be

- Annyira nem jön be, hogy azt mondom rá, hogy "jesszusom!"


A 10-es válaszoló első linkjén szereplő lány a "simán csak tetszik"-csoportba tartozik a kép alapján. A kövérség viszont nekem nagyon nem jön be sajnos.

Kapcsolat szempontjából a legalsó csoport kivételével (talán a második legalsó is) bármelyikből szóba jöhet valaki, hiszen az a lényeg, hogy személyiségre milyen, mennyire illünk össze. Nyilván én is szeretném, hogy olyan barátnőm legyen, akire elsőre azt mondom, hogy húú, de egyáltalán nem alapelvárás, nyitott vagyok bárki közeledésére, és amíg értelmes és rendes, addig el lehet beszélgetni akkor is, ha nagyon nem jön be. Természetesen elfogadom azt is, ha én nem jövök be valakinek nagyon-nagyon, csak rosszul esik, hogy mintha mindenki így nézne rám :D és az is, hogy emiatt már a beszélgetést is elutasítják.


Na, jó sokat írtam, remélem valakinek hasznos volt xD


25/F

2016. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ő például szerintem nagyon csinos. Publikus a kép, páran már lehet, hogy ismerik is és biztos vagyok benne, hogy sokan kedvelik is, leginkább a stílusa és a tájékozottsága miatt. Közéjük tartozom, vesémet adnám érte.


[link]

[link]

2016. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!