Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek penzes not...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek penzes not akinel lakhatok?

Figyelt kérdés
35 ev alatti nore lenne szuksegem, aki minimum 7/10 kulsore egyedul el egy jo budapesti helyen es kiad nekem egy szobat barati aron.

2016. nov. 18. 10:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
27.
2016. nov. 18. 11:44
 12/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
67%

Én azt mondom, hogy 40 fölötti nőknél van esély erre. Aki már letolt egy életet a férje mellett, befuccsolt a házassága és már csak akkor érzi magát vonzó nőnek, ha egy fiatal csődörrel lehet.

Legalábbis anyám volt kolléganői közül 3nak ilyen kapcsolata volt. A férfi csak néha megprütykölte, és a nő eltartotta meg fizette a hülyeségeit és elnézte a dolgait. Viszont a nő 40-es 50-es korosztály volt a fiú meg huszonéves.

2016. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%

Kövezzetek meg, de ha lenne egy számomra szexuálisan vonzó pasi, akivel kényelmesen és jól együtt lehet élni, és még fizetne is (nekem!!) kb 60 ezer forintot, lehet 1-2 évre simán jó lenne. :D


Nekem jelenleg nincs lakásom, de egy 60e plusszal már simán megoldódna a hitel törlesztés problémám. Aztán ha meguntam a csávót mehet tovább isten hírével. Szerintem simán jó. :D


Tudom, itt mindenki egy erkölcs rendőr a szerelem őszinte és tiszta jegyében, de én egy gyarló csóró kis szerencsétlen vagyok, akinek kapóra jönne ez.


25L

2016. nov. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Rossz világba születtél barátom. :D

Ilyen csak fordítva van, hogy lakhatás szexért, ha 90-60-90-es fiatal bombanő vagy. De fordítva álmodik a nyomor. Még talán Brad Pitt külsejű pasi (ha nem lenne híres, csak a külseje lenne meg) az is csak max egy csúnyácska és lelkibeteg nőt tudna ilyesmire befűzni.

2016. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%

"Plusz meg akarom magam kimelni a szobakereses okozta faradalmaktol."


De miért számít, hogy nő és hogy néz ki?

Vagy szexuális szolgáltatásért is fizetni akarsz?

2016. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
csak egy idióta,hülye,iq nélküli,agy nélküli,logikátlan fog téged befogadni.apám is ezt csinálta,keresett magának egy agyatlan nőt,elhiteti vele hogy szereti,közbe meg utálja,mint a szart.
2016. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
regisztrálj a puncy.hu-ra
2016. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Te vagy az Ákos? mondtam hogy szeretlek te állat és dobsz egy pénzes nőért???

A.

:D

ennél lejjebb még lehet???

2016. nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
2016. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!