Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni hogyan szereztek barátnőt akik hasonló cipőben járnak mint én.

Egész héten dolgozok, van hogy hétvégén is, csak sajnos az én munkaköröm olyan hogy nem vagyok körülvéve emberekkel, főleg lányokkal, kisebb cégnél dolgozok ahol 3-an vagyunk, és igy nekem nagyon nehéz barátnőt találni.

Hétvégén nem szoktam eljárni inni, meg szórakozni csak nagyon ritkán, meg szórakozóhelyeken nem is igazán lehet normálisan ismerkedni.

Van valakinek valami ötlete? társkeresőn kívül, mert tapasztalatom szerint a neten nem lehet komolyan ismerkedni. Előre is köszönöm a válaszokat. 24F


2016. okt. 5. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A Spárban most akciós...
2016. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Neten is lehet, mindenhol lehet. A legjobb az, ha hétvégén elmész valahova haverokkal és legalább a lehetőségét megadod, hogy összeszedj valakit. Szórakozóhelyeken is lehet egyébként.
2016. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Kimész a rabszolgapia... Affene és megint csak! Könnyebb volt az élet 1835-ben!
2016. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 szép, szép... csak nem az eladott rabszolgáknak.
2016. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szergej55 ***** válasza:
Ne így.
2016. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Iratkozz be egy tánc tanfolyamra. Mondjuk Salsa-ra. Hétvégente vannak táncestek is. Kikapcsolódásnak is jó, és egy rakás normális szingli nő és férfi van ott. Azok is mind olyan okokból, mint amiket leírtál.
2016. okt. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!