Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak barátnőt magamnak? Bővebben lent! 19/f

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és Egerben lakom. 3 éve nem volt barátnőm és már nagyon szeretnénk. Sok lány tetszik de személyesen nem találkozok velük. Hogyan szerezzek barátnőt magamnak???

2016. máj. 13. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

A barátnőt nem szerzik, hanem meghódítják, és jó esetben nem úgy veszed le egy polcról, mint a Tescoban a húskonzervet, hanem kölcsönös szimpátia kell.


Ha személyesen nem találkozol senkivel, el se tudom képzelni, milyen megoldásban reménykedsz.

Ugyanis ha személyesen nem szólítasz meg senkit, nem hívod el egy-két randira, semmi se lesz.


Esetleg tölts le egy csevegőprogramot a gépedre, és amikor írsz, válaszol. Pont olyan, mintha lenne barátnőd, csak nem találkoznátok személyesen.

2016. máj. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szedj fel egy migráns csajt
2016. máj. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
A jól bevált módszer: bunkósbot és hazahúzod a barlangodba :-P
2016. máj. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ez a baj, hogy "szerezni" akarsz. Kapni akarsz, mint ahogy ő is kapni akar. Pedig adni kell egymásnak.
2016. máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tinder. Nekem bevált.
2017. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem neten szeretnék ismerkedni hanem kizárólag csakis személyesen!!!
2017. máj. 6. 10:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig nem ördögtől való a netes ismerkedés sem. Egy próbát szerintem mindenképp megérne, főleg ha élőben nincs elég bátorságod leszólítani valakit. Nem kell sokat beszélgetni ott, pár alapvető kérdés után elhívod randira. Általában bele is mennek egyből, és onnantól már meg is van a személyes talákozás, az meg, hogy honnan indult a dolog, nem mindegy? De.
2017. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még 1-2 év nő nélkül és ismerkedni fogsz te a világon minden felületen... :D
2017. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem találok magamnak normális nőt, Baranyában 21f..
2018. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!