Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek már végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek már végre egy barátnőt?

Figyelt kérdés

- 29 éves vagyok még sosem volt barátnőm

- eddig csak egy csók jött össze de az egyeben egy búcsú csók is volt a harmadik randink végen (azt-hiszem csak csak szánalomból kaptam de is hiszem, hogy már a diliházban lennék ha legalább ennyit akkor nem kapok meg)

- sorra miden ismerősöm megcsaládosodik volt évfolyam társak, kollégák stb. már pár éve ez folyik havonta egy két ismerősömmel.

- tőlem is kérdik, hogy mért nem keresek már valakit, miért akarok egyedül maradni (fel sem fogják milyen fájdalom és düh fog el miden alkalommal ahányszor rá kérdeznek)

- nem értem mi lehet az oka (a pénz biztos nem, informatikusként szuperül keresek)

- sokszor már szégyellek az emberekre nézni, főleg kolléga nőkre, félek, hogy véletlenül bámulni kezdeném őket anélkül, hogy akarnám

- előfordul, hogy egy esetlen kis gyereknek érezem magam és távol vagyok attól, hogy felnőtt legyek (azt hiszem csak egy jó dugás hiányzik és egy kis gyengédség)

szorongás és depresszió és stressz együttes hatását véltem felfedezni magamon .... néha pánik rohamok törnek rám, ha egyedül vagyok de ha mások közt pedig túl kicsinek érzem magamat.

- gondoltam fizetős lányokra is elvégre megengedhetném magamnak de ... úgysem azt kapnám amire vagyok... vagyis csak részben ... ők csak szexet árulnak nem szeretetet... egy illat gyertyafényes egész éjjeles összebújásra, beszélgetésre, reggelire utána ...alig ha lehetne úgy felbérelni valaki, hogy igazinak is tűnjön.

- fogalmam sincs mit tegyek, de úgy érzem, hogy egy roncs vagyok és ez egyre jobban tönkre teszi az életemet, már semmiben sem lelem örömöm

- már úgy érzem, hogy ha össze is jönne valami fogalmam sincs mihez kezdjek vele ...

- a legrosszabb az, hogy randizni is alig van lehetőségem, egyre jobban úgy tűnik, hogy válogatósabbak a nők/lányok

- nők helyet is inkább a lányok szót szeretem használni a nő szót ha ki kell ejtsem hangosan olyan mint ha valami szentség törő szót mondanék ki, bele remegek és bele nyíllal a szívembe és halál félelemmel várom, hogy büntetés gyanánt le sújt rám egy villám (enyhe túlzással és hasonlatokkal)


Volt-e már valaki hasonló helyzetben ?

Hogyan sikerül össze jönni egy lánnyal?

Mennyi idő után múltak el ezek a félelmek/pánik rohamok ?


2016. szept. 18. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ugyanez. Annyi kivétellel, hogy volt már egy több évig tartó kapcsolatom, de mióta véget ért, egy két lábon járó katasztrófa vagyok. Vagy csak átok sújt?! Fene tudja. De hogy nő nem néz rám komoly szándékkal (meg sehogy), az is biztos.
2016. szept. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 One of a Kind ***** válasza:
53%

Ha ennyire kétségbeesett vagy, azzal bárkit el tudsz üldözni magad mellől. Egészséges önbizalommal kell közeledni a nőkhöz, nem pedig elbaromkodni azzal, hogy farokcsóválva rohansz és kiszolgálod mindennel, ha 0,36 másodpercre összeakad a tekintetetek, netalán randira kerül sor. Azzal megalázod magad, és messziről bűzlik majd, hogy gondjaid vannak. Arról nem is beszélve, hogy ezen a ponton már - mivel az önbizalmad a béka s... alatt van - annyira leadsz esetleg az igényeidből, hogy egyáltalán nem olyan nővel jössz majd össze, akivel passzoltok és akihez vonzódni tudsz, márpedig egy boldogtalan kapcsolatnál egyedül is jobb lenni.


Ha már pánikrohamaid vannak, járj el szakemberhez, én ugyanezen probléma miatt már feküdtem bent egy önkéntes terápián (mondjuk, ez ingyenes volt). Te megengedhetsz magadnak jobb szakembereket.


Ami hibát a hozzád hasonló helyzetben lévő férfiak általában elkövetnek, az az, hogy úgy gondolják, csak egy nő kell maguk mellé, hogy megoldódjon az önbizalomhiányuk. Marpedig NEM! Senki nem fog járni veled, amíg ilyen rossz a lelki állapotod. Egy kapcsolatban mindkét fél jól akarja érezni magát, de az önbizalomhiányod onnantól abban fog megnyilvánulni, ha lesz barátnőd, hogy hogyan tartsd meg. Ne hidd, hogy vége lesz a pokoli életnek, ha sikerül is összejönnöd valakivel.


Ezt nem fogják fel sokan, hogy önmagunkon kell dolgozni, ha változást akarunk, nem pedig a külvilágtól várni a megváltást - ez esetben egy barátnő képében. Ha járni is fogsz valakivel, nem fogod tudni megtartani, ha ennyire nincs önbizalmad. Persze, ez a nehezebbik út, mert nem ígér azonnali megoldást, de az idő akkor is el fog telni, ha csak ülsz ölbe tett kézzel és rettegve tekintesz a nőkre továbbra is. Úgyhogy pszichológust/pszichiátert neked!


23N

2016. szept. 18. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne úgy állj neki, hogy "szerzel egyet". Nem egy tárgy, vagy egy segédeszköz, hanem egy másik ember.

Pont olyan, mint te, csak ülve pisil. Ennyi!


Első körben ezt kéne magaddal elhitetni, és mondjuk először csak beszélgess nőkkel. A boltos csajjal, a fodrásszal, a szomszéddal, kolléganőkkel, stb. Sőt, női rokonokkal is beszélgethetsz, pl. anyukáddal, tesókkal, unokatesókkal, stb.

Rá fogsz jönni, hogy egyrészt nem harapnak, másrészt nem egy külön fajról van szó. De ha úgy kezeled őket, akkor ne is reménykedj, hogy ők akarnak tőled bármit is.


Aztán ha a barátkozás már megy, lehet a köztük is keresgélni, hogy ki felelne meg esetleg, kivel kölcsönös a szimpátia ilyen szinten.

Ha nincs ilyen köztük, akkor meg más nőket is lehet keresni. De ne úgy menj oda, hogy most randira hívod! Hanem úgy, hogy elkezdesz vele beszélgetni. Aztán ki fog derülni, hogy érdemes-e tovább fűzni a dolgot, vagy nem vevő rád.


A görcsös akarás, az esetlenség valóban nem vonzó. De ezt le tudod győzni, ha sokat beszélgetsz nőkkel, tét nélkül. Kicsit jegeld ezt a csajozós témát, és előbb tanulj beszélgetni.

2016. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mikor munkáról van szó, vagy suliról vagy más témáról akkor semmi bajom simán tudok beszélni bárkivel. De ha arról van szó, hogy próbálkozni akarok elfogynak a témák.


Természetesen nem jó nekem sem akárki, de például a tavalyi lánynál tényleg elvesztettem a kontroll sőt annyira, hogy magamat vádoltam az elején amiért nem tetszik. A végén beleszeretem. Jó, hogy nem lett belőle semmi ne is van elég baja az "emeleten" . A szomorú, hogy egyáltalán nem érdekelt mit mond, sok mindenre nem emlékeztem amit elmesélt nekem randikon....csak egy dolog érdekelt, hogy megszerezzem. Mert, úgy tűnt, hogy összefog jönni.

Most-már tudom, hogy hülyeség volt.


Abban biztos vagyok, hogy egy része elmúlik, a gondjaimnak.

Abban a témában, hogy hogyan tartsam meg ? Na ez jó kérdés, a legnagyobb gond, hogy fogalmam sincs mit kezdjek azzal a sok idővel az egy dolog, hogy elegyünk ide oda ...megnézünk egy filmet... stb. De úgy érzem, hogy egy idő után elfogynának az új dolgok amiket csinálni lehet és miden unalmas lesz. Úgy hirtelen túl sok lenne az időm amit ki kellene töltsek valamivel.

Mintha egy csomó plusz idő szakadna rám, miután lenne barátnőm, gondlom az agyam tuja, hogy rengeted időm lenne pluszba mitán megszabadulnék a folyamatos belső mantráktól. Néha megijeszt mikor bele gondolok az jó 15 év alatt amióta úgy igazán barátnőt szeretnék, mennyi időt rabolt el tőlem a folyamatos belső rágódás.

2016. szept. 18. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:

sajnos nehéz társat találni,szerencse kell hozzá,sok szerencsét kívánok! 30N


ismerkedj több helyen,talán valahol megleled a társad!

net,élőben,lakókörnyezet

2016. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedbe azért elmennék prostihoz de a jobbik fajtához. Legalább az ágyban legyen kis tapasztalat. Társkereső? Ne agyalj rajta éld az életed próbálj minél sokszínűbb lenni ha randiznál akkor legyen miről beszélni. Sportolj, hobbi emberek között, ismerj meg minél több embert, barátot.
2016. szept. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!