Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzek barátokat/bar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátokat/barátnőt?

Figyelt kérdés
Rohadt egyedül vagyok egész nap a suliban, a kutyát se érdekli hogy mi van velem, az osztályomból senkivel se tudok beszélni semmi értelmes témáról (filmek, pc játékok) és csak elvagyok egész nap. Emiatt már nagyon depressziós, befelé forduló, és mogorva lettem. Lehet ezen változtatni? Ti mit tanácsoltok? Esetleg valaki van még így?
2015. márc. 13. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj.
2015. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetbe vagyok.
2015. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerkedj osztályon kívül! Első lépésnek jó, ha összeszedsz valami olyan hobbit, amihez el kell hagynod a szobád. A kutya sem fog veled ismerkedni, ha mindig a négy fal között kuksolsz.

Ha már emberek között vagy: Van valami olyan filmed/sorozatod/játékod, amit abszolút, mániákusan imádsz és aminek a rajongóval akarsz ismerkedni? Szerezz be valami _visszafogott_ rajongói cuccot, amit a többi rajongó felismer, de amúgy sem ciki magadnál tartani (a Narutós fejkendők pl. NEM ilyenek). Tapasztalatból mondom, elég jól lehet vele "pecázni".


+1: Testmozgás. Na, nem a tesiórás kényszer ugrabugra, hanem egy általad választott formája, amit nem utálsz csinálni. Azonnali hatása van: endorfint termel. A hosszútávú hatása meg, hogy baromi nagy önbizalom növelő érzékelni magadon, hogy ügyesedsz, erősödsz.

2015. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!