Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezzek barátokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátokat, barátnőt 39 évesen?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy egyedül maradtam. A barátaim családosak. A hétvégét a gyerekeikkel töltik. Így nem tudok velük időt tölteni, illetve nem is akarom mások családi életét élni. Viszont szeretnék valakit, valakiket akikkel eltudnék menni hétvégén (Budapesti vagyok) valahová, kimozdulni. Szerintetek ennyi évesen hogy tudnék barátokat szerezni? A kollégákkal néha kimozdulok, de ők sem tudnak sűrűn eljönni.

2016. febr. 21. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Kereshetsz valami hobbit, ahol találkozol új emberekkel, és így nem is érzed magad annyira egyedül, ott tudsz új barátságokat kötni. Az sem hülyeség, hogy valami normális felületen hirdetést adj fel, elég sokan vannak szerintem hasonló cipőben, akik szívesen barátkoznának.
2016. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Sokan keresnek párt ilyen korban és kincsként kezelik azt aki még nem húz maga után 3 gyereket 2 válásból,hanem független. Szóval társkereső.
2016. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Találj magadnak új hobbi(ka)t.

2. Iratkozz be valamilyen tanfolyamra.

3. Járj el moziba, színházba, kiállításra, felolvasásra, vagy bármire ami érdekelhet.

2016. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!