Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek önbecsülést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek önbecsülést magamnak?

Figyelt kérdés

Szép és csinos lánynak tartanak, sokan elhívnak randizni is, top pasik közül is, és nagyon kedvesnek, értelmesnek is tartanak, viszont komolyat senki nem akar tőlem, és ennek tudom is az okát, de nem tudom, hogyan változtassak rajta. :(


Külsőre elégedett vagyok magammal, van önbizalmam is, de a személyiségemet nem szeretem. Mert az a baj velem, hogy túl kedves és megértő vagyok, és mindig én akarok alkalmazkodni a másikhoz, megteszek mindent, szeretnék sokat találkozni, stb, ami úgy jön le a pasiknak, hogy kétségbeesett és tapadós vagyok...

Másrészt, olyan is volt már többször is, hogy valaki szexre bepróbálkozott, nemet mondtam, de utána ugyanúgy beszélgettem vele tovább... Hogy minek, azt nem tudom, mert az ilyeneket el kéne hajtani a fenébe, de nem megy.

Sajnos, ha megtetszik valaki, úgy kezdem érezni magamat, mint egy megszállott. Egész nap ő jár a fejemben, mindig nézem, hogy írt-e már, és nem tudok koncentrálni a saját életemre, és ez nagyon nem normális...


Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy valaki képes lenne küzdeni értem, így nem is hagyom inkább... Hogyan lehetne ezen változtatni?


20L


2016. szept. 11. 18:30
 1/3 Dreamer88 ***** válasza:

Találj magadnak hobbit és célokat. Tanulj vagy menj dolgozni.

Érezd úgy hogy teljes életet élsz.

Ettől nő majd az önbecsülésed.


Én összetenném a két kezemet egy ilyen kedves és megértő nőért, de Berlin nem a szomszédban van :D

2016. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pedig azt nem tudom elhinni, hogy bárki eltudna fogadni engem. Sok embernek van ilyen problémája, ez pedig akkor is önbizalomhiánynak tűnik. Nekem is nagy az arcom meg minden, de ettől még nincs önbizalmam.

Ismerd meg magad még jobban és szeresd magad. Ha ez meg van más is képes lesz rá.

2016. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Irj privatot.
2016. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!