Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külsőre szinte tökéletes, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre szinte tökéletes, de belsőre nem tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A külseje tényleg a szó szoros értelmében 100%-osan tetszik, mondhatni tökéletes. De teljesen más világ mint én egyszerűen nem passzolunk személyiségileg, nem tudok vele normális értelmes komoly témákról beszélgetni, mert egyszerűen nem érdekli semmi. Pedig próbáltam rengetegszer... a másik az öltözködési stílusa. Engem nem érdekel, hogy ki miket hord tényleg, az se érdekel ha csöves szakadt ruhákban van. De egy valami taszít, az a tipikus pávás mainstream öltözködés. És nem is maga a ruha, hanem az egész gondolkodás ami alapján valaki így öltözik, remélem értitek... ez a fullcap vagy milyen sapka meg hasonlók. Szóval van ez a srác, tényleg tökéletes az arca, a teste, az egész kisugárzása meg minden. De ezzel nem tudok mit kezdeni.

Én szeretnék járni valakivel aki a legjobb barátom is, és nem akarom hogy csak annyiból álljon egy kapcsolat hogy szex meg testi vonzalom és én meg felveszem a barátnő szerepet. Gyűlölöm magamat, de nem találok ilyen fiút. Lehet mondani hogy nagyok az elvárásaim stb. de én nemcsak egy szerepet keresek. Én beszélgetni szeretnék és önmagam akarok lenni, de nincs senki aki a társam lenne ebben. És az egész életstílusomban.


2016. nov. 10. 18:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ez nem így működik. Számomra ez már erőltetett lenne. És élőben jobban szeretek ismerkedni.
2016. nov. 10. 18:51
 12/18 T.A.M.i ***** válasza:
Sokan válaszoltak, kevés az, hogy tetszik a látvány amit nyújt. Te másleszel és előbb-utóbb utálni fogod a kifordult magad. Megéri?
2016. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha nem adod az esélyét annak, hogy ismerkedj akkor mit vársz? Szenvedj tovább a menő külsejüekkel.
2016. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Most jelenleg amúgy hogy álltok, milyen ismerkedési fázisban vagytok? Ő tudja , hogy te ezt gondolod róla? Elmondod neki? Vagy legalább sejti, hogy érzel iránta valamit?
2016. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tényleg nem akarok kötekedni, de itt megint megbukik az a dolog, hogy a külső nem számít, mert voltaképpen csak azért foglalkozol még a pasival, mert bejön külsőre. A leírás alapján itt egy helyes pasi, aki buta, akivel nem tudsz beszélgetni, nincs közös téma, kommunikáció és még csak nem is szimpatikus, sőt az öltözködése sem tetszik. Akkor hogy lehetne ebből kapcsolat? Mert az is elcsépelt, de totál igaz, hogy a belső tart össze két embert. Vagy miről akarsz beszélni vele az elkövetkezendő években ha összejöttök? A Zara legújabb kollekciójáról, vagy hogy milyen jó volt a váll-bicepsz edzése, vagy a fodrásza milyen jó hajat vágatott neki? A pasit sem akarom bántani, de pont az ilyeneknek szokott üresfejű kis cicababa jutni. Amúgy engem is irritálnak az ilyenfajta pasikák...
2016. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azert nem talalsz jobbat, mert :

- leragadsz az elsonel aki szepen radnez es talan ugy tunik erdeklodik irantad

- igy nem is adsz lehetoseget masoknak, hogy megismerjenek

- ha neked az a fontos, hogy belsoleg jol ellegyel az illetovel, akkor pont hogy az internetes ismerkedes lenne a te tereped. Ez persze nem jelenti azt, hogy eloben ne ismerkedhetnel. Es meg kell valogatni az adott forumot is (tinder, badoo valoban tele van kosza dugast keresokkel, de sok ertelmesebb tarskereso van, akar minimalis osszegert is, ahol tenyleg vannak olyanok akik tarsat keresnek.) De ha valakivel tudod, hogy neten mar megvan a kozos tema, azzal miert ne folytathatnad eloben is az ismerkedest? Nyilvan ott sem biztos hogy elsore megtalalod akit keresel, de nagyobb a valoszinusege. Ugyanis ott olyanokba is belefuthatsz, akivel amugy az eletben elkerulnetek egymast. Ezt azert irom, mert evekig tarskeresoztem, hosszabb kapcsolataim nagy resze onnan volt (persze eloszor en is leragadtam az elsoknel akik hajlandoak voltak tartos kapcsolatot kiepiteni, persze ekkor siman egyutt voltam nagyonnagyon gaz emberekkel igy visszagondolva). Es a legutolso ket kapcsolatom reven ket remek embert ismertem meg, az egyikkel masfel eves kapcsolat utan nagyon jo baratsagban maradtunk (meg az eskuvomon is ott volt) a masik meg ma mar a ferjem (szombaton lesz 6 eve hogy egyutt vagyunk)... Namost belegondoltam, hogy ezzel a ket emberrel peldaul a net nelkul valoszinuleg sohasem ismerkedtem volna meg, egeszen egyszeruen azert, mert nem volt egy darab kozos ismerosunk sem, es -bar erdeklodesi korunk egyezett- altalaban sosem jartunk ugyanazokra a helyekre...


Ha tudod, mit szeretnel, es az alapdolgoknal, amit kituzol magadnak nem adod alabb, valamint nyitott vagy, akkor siman megtalalhatod eleted szerelmet.


Ja, es a kinezet rengeteget valtozik az ido folyaman. A jellem marad...

2016. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Olyan hogy külső és belső is tökélets, olyna nincs. Nem is volt, nem is lesz.


Választanod kell. Most vagy ez, vagy összejössz valami olyan belsőjűvel amit írtál. De lehet, hogy az nem lesz full gizda kockahas, meg vakítóan kék szem és vakítóan fehér fogsor...

2016. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hagy a francba! Ha belsőre nem tetszik 1 hónapig se fog tartani. Lehet erőltetni, de felesleges. A leírásod alapján a srác vagy éretlen, vagy felszínes, vagy nem okos.
2016. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!