Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külsőre szinte tökéletes, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre szinte tökéletes, de belsőre nem tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A külseje tényleg a szó szoros értelmében 100%-osan tetszik, mondhatni tökéletes. De teljesen más világ mint én egyszerűen nem passzolunk személyiségileg, nem tudok vele normális értelmes komoly témákról beszélgetni, mert egyszerűen nem érdekli semmi. Pedig próbáltam rengetegszer... a másik az öltözködési stílusa. Engem nem érdekel, hogy ki miket hord tényleg, az se érdekel ha csöves szakadt ruhákban van. De egy valami taszít, az a tipikus pávás mainstream öltözködés. És nem is maga a ruha, hanem az egész gondolkodás ami alapján valaki így öltözik, remélem értitek... ez a fullcap vagy milyen sapka meg hasonlók. Szóval van ez a srác, tényleg tökéletes az arca, a teste, az egész kisugárzása meg minden. De ezzel nem tudok mit kezdeni.

Én szeretnék járni valakivel aki a legjobb barátom is, és nem akarom hogy csak annyiból álljon egy kapcsolat hogy szex meg testi vonzalom és én meg felveszem a barátnő szerepet. Gyűlölöm magamat, de nem találok ilyen fiút. Lehet mondani hogy nagyok az elvárásaim stb. de én nemcsak egy szerepet keresek. Én beszélgetni szeretnék és önmagam akarok lenni, de nincs senki aki a társam lenne ebben. És az egész életstílusomban.


2016. nov. 10. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Hát nálam eleve kuka, ha ennyire nyomin öltözködik. Lehet mondani, hogy felszínes vagyok, de ez van. Ilyen emberrel nem megyek ki az utcára, mint párom. Ha meg még a személyisége sem jó, akkor nem értem, mit eszel benne. Igaz, hogy kevesebb a helyes pasi, mint a szép nő, de ennyire azért nem elkeserítő a helyzet, hogy ennyire meg kelljen alkudni.
2016. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Keress mást. Ez nem annyira bonyolult.
2016. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Irritál a külseje (amit meg is értek... nem tudom, hogyan gondolhatják, hogy ez férfias :")), nem tudtok beszélgetni, a srác agya teljesen üres leírásod szerint (vagy max. a Bershka árucikk leírásoknak van benne hely)... szerintem itt nincs sok minden, amit tenni tudnál.
2016. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én meg pont az vagyok aki inkább nagyon jól elbeszélget a lányokkal, kapcsolataimba is szerették, külsőre úgy egész jónak mondanak de szeretnék inkább ilyen kis tökéletes homigyerek lenni aki után futnak a lányok és semmibe veszi őket, 1-2-vel meg játszadozik, megérdemelnék.
2016. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem egyértelmű, mit tegyél? Most komolyan.
2016. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igazatok van. De én mindig leragadok minden pasinál, mert úgy érzem nem találok jobbat... és mindig így volt. Sose találtam "jobbat". Sose találtam "jót".
2016. nov. 10. 18:33
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez komolyan kérdés? :D Tudod mit? Szerintem jöjjetek össze, szülj neki gyereket, aztán lépj le valami elvált apukával, akinek legalább jó a humora és nem okádsz, ha megszólal.


Mi a tökömért jönnél össze valakivel, aki nem jön be belsőre?

2016. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Azért nem találsz jobbat, mert ennyibe nézed magad, hogy úgy sem találsz jobbat. Ha meg nem találsz jobbat, akkor is, mi van? Egyedülállónak kell lenned?
2016. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"akinek legalább jó a humora és nem okádsz, ha megszólal."


Nem erről van szó. Mert lehet vele beszélgetni, és ha már itt tartunk humora is van.

De csak átlagos, hétköznapi, felszínes témákról. Én próbáltam már komolyabb irányba vinni a beszélgetést, de nem értett meg, félreértett és majdnem veszekedés lett belőle. Valamiért folyton be akarom magyarázni magamnak hogy több van benne, talán a külseje miatt ennyire képtelen vagyok túl lépni rajta.

2016. nov. 10. 18:48
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz mert én tudok másról is beszélgetni.
2016. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!