Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a helyes pasik/srácok szinte kivétel nélkül egyetemisták vagy diplomások?

Figyelt kérdés
Legalábbis amikor a fb-t böngészem, akkor mindig azt látom, hogy a magas iskolai végzettségűek kvázi kivétel nélkül egyben jóképűek is (kivéve az infós szakokat, bár ott is gyakoriak), míg a rendőrök/katonák/autószerelők/technikusok stb. esetében ez viszonylag ritka. De ugyanezt látom a csajok körében is. Meglátom egy szép lány adatlapján és egyből ott virít az XY egyetem ZZS szakja. Ez valami presztízsdolog, hogy aki szép egyben sikeres is kell, hogy legyen?

2016. nov. 6. 17:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Inkább olyan összefüggést látok (bár nem teljesen korrelál a dolog) , hogy a tanult emberek igényesebbek a külsejükre nézve is és jobban kihozzák magukból a kihozhatót.
2016. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nincs így.
2016. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ahogy nem minden informatikus kocka, úgy az sem tuti,hogy minden helyes srác/csaj egyetemet végzett. De nézd meg,hogy középsuliból hány% megy továbbtanulni. Kb. 80%. Talán itt a magyarázat.
2016. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én ennek az ellentétét látom.
2016. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy kérdező, ismerek olyan csajokat, hogy minden férfi 10 ujját megnyalná értük mégis eladóként, pultosként, fodrászként, kozmetikusként, dohányboltosként dolgoznak. Csávokat nem nézek, de rendőr, focista, katona, felszolgáló ismerősök sem ronda emberek. Nálunk az egyetemen amúgy rengeteg a szőrös kezü, igénytelen csaj.
2016. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"szőrös kezű, igénytelen csaj" ... ja, hogy csak az a nő igényes akinek soha egy db szőrszála nincs sehol? Bocsi akkor elég sok nő igénytelen lehet a szemedben...


(És kíváncsi vagyok hogy azok a pasik akik ezt igénytelennek tartják, vajon a saját igényességükkel mennyit foglalkoznak? Legalább mosnak naponta fogat, vagy már azt sem?)

2016. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

szerintem nincs így

nem fogok személyiségi jogokat sérteni, ezért nem linkelem be volt csoporttársaim adatlapját, meglepődnél...

2016. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#16 megnézted, hogy szőrös-e a karod, majd rájöttél, hogy neked is szól a válaszom?D:

EPILÁLJ!

2016. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!