Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a helyes pasik/srácok szinte kivétel nélkül egyetemisták vagy diplomások?

Figyelt kérdés
Legalábbis amikor a fb-t böngészem, akkor mindig azt látom, hogy a magas iskolai végzettségűek kvázi kivétel nélkül egyben jóképűek is (kivéve az infós szakokat, bár ott is gyakoriak), míg a rendőrök/katonák/autószerelők/technikusok stb. esetében ez viszonylag ritka. De ugyanezt látom a csajok körében is. Meglátom egy szép lány adatlapján és egyből ott virít az XY egyetem ZZS szakja. Ez valami presztízsdolog, hogy aki szép egyben sikeres is kell, hogy legyen?

2016. nov. 6. 17:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én ismerek ellentétet nem is egyet, férfit is és nőt is. Rokonom 27 éves, kőműves, olyan jó pasi hogy alig tudja levakarni magáról a csajokat. :D
2016. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem presztizs kérdése, ahogy az sem igaz, hogy minden diplomàs joképu, vagy csak a diplomàs a joképu. Az viszont igaz, hogy a joképu, szép emberek àltalàban sikeresebbek.
2016. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon jó neked, hogy ezt látod. Én pont az ellentétét tapasztalom. :D


A helyes pasik vagy pincérek, szakácsok, fodrászok, rendőrök, vagy pedig sportolók. :D

Az egyetemista fiúk pedig elhízott, vagy túl vékony srácok.


Egyetemista lány

2016. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

H énis pont az elenkezőjét tapasztalom.

N24

2016. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem így vettem észre, szerintem te szubjektíven láthatod ezt. Minden közegben vannak mindenfélék.
2016. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
sok ismerősöm (nő és ferfi is) oda irja a facebook oldalara h jart egyetemet pedig félbehagytak és nem fejeztek be. Tehat attol h oda irja a vegzettseget meg nem jelenti azt h el is vegezte.
2016. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Illetve az sem teljesen mindegy, hogy milyen egyetemet/főiskolát végzett.


Mert azért van rengeteg diploma, ami olyan, mint ha nem is lenne, mert elhelyezkedni nehéz(/lehetetlen) vele.

2016. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jobban belegondolva a pasikra tényleg nem annyira igaz ez (a sok kocka és nerd magamat is beleértve lehúzza a többieket), de kétségtelen, hogy a csajokra viszont ez nagyon is igaz. Legalábbis én a fodrászok/eladók/ápolónők stb. között mérföldekkel kevesebb szexis csajt szoktam látni, mint mondjuk a közgázos/jogos/egészségügyis hallgató csajok között. Pl. 7 hónapja volt egy robogós balesetem és fantáziálgatva naivan azt reméltem, hogy majd a kórházban a pályakezdő ápoló kiscsajok "kezelgetni" fognak, de eléggé kiábrándultam, amikor azt láttam, hogy mindegyik egy kis szürke, elhanyagolt, életunt lány volt. Míg az egyetemen és vonzáskörzetén szinte nem látok olyan csajt, aki nem indítana el bennem valamit.
2016. nov. 6. 17:47
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy épp éjszakás volt az ápolónő, azért tűnt életuntnak.
2016. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

te jártál amúgy egyetemre?

ugyanúgy vannak csúnyácskább fiúk és lányok is.

szakmunkások között is ugyanúgy lehetnek szebbek és kicsit csúnyácskábbak.

nem hiszem,hogy van összefüggés.

2016. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!