Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor nekem ez jutott és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Quatermain kérdése:

Most akkor nekem ez jutott és érjem be vele vagy még várnom kell? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem, nem 30-40 éves, hanem egy fiatal felnőtt férfi vagyok, aki nem olyan rég lépett ebbe a korba. Minden velem egykorú nőnek, lánynak már van komoly párkapcsolata vagy el van jegyezve, vagy már házas és van gyerek is. Szóval tudjátok..már szinte mind foglalt, én meg eddig azt csináltam hogy élveztem az életet, saját magammal foglalkoztam és most pislogok hogy mivan. Nem azt mondom, hogy nem flörtölgettem, de komolyabb szintet kellene lépnem ha többet akarok. Aki kezdeményez nálam és majdnem velem egykorú az vagy nagyon gyerekes szellemi színvonalon van vagy egyszerűen nem fér bele a nőideálomba. 14-15 évesekkel meg elvből nem kezdek ki még akkor sem, ha ők találnak be. A 3 évvel fiatalabb lányoknak is van már általában valakije. Ilyenkor van az, hogy majd egy kiégett nővel hoz össze a sors vagy megadom magam egy jóval fiatalabb lánynak, aki már nagykorú lett.


A lehetőségeim eléggé korlátozottak, szóval ezt is figyelembe kell venni. 2 éve vége a sulinak, a munkahelyemet hagyjuk, a környéket ahol élek szintén. A szórakozóhelyeket és társkereső oldalakat mellőzöm. Talán többet kellene utaznom és többet ismerkednem (bár nem vagyok az a férfitípus, aki random leszólít egy idegen lányt/nőt az utcán és bepróbálkozik valami kamuszöveggel), vagy alapból elkellene költöznöm és az új lakhelyemen ismerkedni? Nem vagyok egy elveszett ember, vannak elképzeléseim, de ha valaki ezt megerősítené bennem vagy megosztaná velem az álláspontját, ami ettől eltérhet, akkor az nem volna hátrány.


2016. nov. 1. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? ez egy anonim fórum, de nem ártana pontosan tudni, ha tanácsot akarsz.
2016. nov. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hittem le lehet szűrni a kontextusból, de akkor elmondom, ami nem titok: 20 éves vagyok.
2016. nov. 1. 23:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért ott a környezeteddel valami komoly baj van, ahol a 20 évesek kivétel nélkül mind férjnél vannak és gyereket csinálnak. Mármint, nem tudom, nekem egy ilyen ismerősöm sincs, de én speciel egyetemi körökben forgok, és itt annyira ez nem jellemző. Nem is ismerek olyat, aki 20 évesen már férjnél volt és gyereket vállalt volna. Szóval a környezet/közegváltás bizonyára sokat dobna a dolgon, igen.

Az internetes társkereséssel szemben meg nem tudom, miért vannak kételyeid, lassanként már a házasságok harmada online ismeretségből születik, oké, hogy sok rémhír kering róluk, de szerintem azért teljesen jó módja a párkeresésnek. Adj neki egy esélyt, legfeljebb egy hónap múlva azt mondod, hogy ez tényleg nem a te világod.

2016. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A férjnél van és gyereket szült az nem véletlenül került a sor végére, mert ennek száma igen elenyésző, de van ilyen is, igen. Ami gyakoribb hogy már több éves párkapcsolatuk van meg már elvannak jegyezve vagy élettársi viszonyban vannak, de ez nem csak a környezetemben van így, hanem szinte mindenhol. Az internetes társkeresést meg tapasztalatból mondom hogy milyen.
2016. nov. 2. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!