Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évet kell még várnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évet kell még várnom, hogy kikerüljek végre a barátzónából?

Figyelt kérdés
2 éve megismerkedtem egy nagyon csinos jó nővel, de aztán mondta, hogy nagyon nem vagyok az esete, így csak barátságot tud elképzelni. Azóta nem is sikerült összejönni vele. Igaz egyszer mikor rossz passzba volt és nagyon berúgott és lefeküdtem vele, de utána sem akart tőlem többet :(
2016. jún. 24. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
lol :D jó várakozást. Örülj, hogy megdughattad 1x, több ilyen nem lesz.
2016. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
annyi évet, még rá nem jössz,hogy felesleges erre várnod...
2016. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülök hogy vannak olyan emberek mint te, mert miattatok az olyan emberek mint én sokkal jobban tudnak érvényesülni és sokkal kisebb konkurenciát kapnak :)
2016. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"mondta, hogy nagyon nem vagyok az esete"


Nem hiszem, hogy ez változott volna, és elég önsorsrontó gondolkodás, ha olyasvalakire vágysz, aki nem téged akar (még ha össze is jönnél vele, akkor is tudnád, hogy csak azért, mert nincs jobb...)

2016. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
49%

Mért nem nősz fel, és lépsz tovább?

És örülj, hogy nem jelentett fel nemi erőszakért, amiért részegen rámásztál.

2016. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem idő kérdése...
2016. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
A barátzónából nem lehet kikerülni. A nőknek csak a külső számít, az pedig ritkán változik annyit, hogy meggondolják magukat.
2016. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
várakozással nem lehet kikerülni a barát zónából. ha csak barátként viselkedsz vele, akkor semmi sem lesz köztetek, mert barátnak tekint, nem férfinek. ha egyszer már lefeküdt veled, az azért nem olyan rossz jel. ha udvarolsz neki, érezteted, hogy férfi vagy és férfiként érdekeled, akkor lehet, hogy változnak az érzései. határozott és férfias viselkedéssel lehet, hogy meg tudod hóditani. érd el, hogy érezze az érdeklődésed, de ne utasítson el. ha megteszi, akkor viszont lehet, hogy jobb, ha közlöd, hogy te nem barátkozni akarsz vele, és ha semmi nem lesz, akkor szakítsd meg a barátságot is. vagy fogadd el, hogy csak barátság marad és keress mást helyette - vagy féltékeny lesz és rájön, hogy mégis többet akar tőled, vagy összejössz a másik csajjal és vele talán boldog lehetsz...
2016. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!