Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, ti mit tesztek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit tesztek, hogy kikerüljetek a barátzónából? Vagy csak beletörődtök, hogy nem lesz a tiétek a lány?

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 11:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Es mi van ha en nem akarok kikerulni a baratzonabol?
2015. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Most olyanokat kérdeztem, akiknek tetszik a csaj.
2015. okt. 23. 12:05
 3/19 anonim ***** válasza:
Semmit. Nekem az teljesen megfelel. Nem tulajdonom a lány, számomra ez nem beletörődés, hanem evidencia. Én sem vagyok más tulajdona.
2015. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a kommentedet még nem láttam, bocsánat. De ha tetszik sem teszek semmit. Távolról is tud tetszeni.
2015. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nekem ez olyan fura. Ha nekem igazán tetszik valaki, akkor próbálom meghódítani, hátha.
2015. okt. 23. 12:09
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
nem kerülök oda ! semmi értelme a barátságnak nő és férfi között! már öregasszony vagyok, nem értek ezekhez a mai, modern dolgokhoz, de valaki elmagyarázná nekem, hogy mire kell a mai lanyoknak a baratzona? Mire "hasznaljak" ezeket a fiukat? Együtt mennek cuki-cipot venni? Vagy együtt választjak ki az új műköröm színét? Mégis mi a bubánatért nem lehet egy amugy kedves értelmes sracnak eselyt adni? Esélyt adni egy szép szerelemnek? Miért nem éri meg "felaldozni" egy barátot egy esetleges jó kapcsolat kedvéert? De azt hiszem, kezdem érteni.Ezeknek az amugy normalis sracok vállán sírjak ki magukat, hogy "miért nem talalok egy normalis pasit?
2015. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Mindent, amt tudok (persze csak ha gazán kell, ha e közben más is tetszik, hanyagolom.
2015. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok, és azt hiszem, van most egy ilyen barátom, akinek tudom, hogy tetszem, de nem lép semmit, pedig ő is tetszik nekem, úgyhogy hát így marad a barátság :D Mert én nem mondok neki semmit, mert nem tudhatom, mit gondol rólam. :(
2015. okt. 23. 12:16
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Álj, a barátzóna az nem az, hogy 2 ember csak barátként tekint egymásra, hanem hogy az egyik megpróbált közelebb kerülni a másikhoz, aki visszautasítja azzal, hogy jajj de nagyon kedves-cuki-aranyos vagy, de én sose foglak annyira kedvelni hogy együtt akarjak lenni veled, ezért inkább maradjunk csak barátok.
2015. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

Jó barátságot feláldozni egy korántsem biztos, hogy jó kapcsolatért? Nekem speciel nem érné meg. Mondjuk én alkotói körökbe járok (rajz, festőszakkör), ahol többen vannak a lányok, és többnyire nem azok, akiknek a cuki cipő és a műköröm az élete, van olyan közös témánk, amelynek világában szinte nincsenek is külön nők és férfiak, emberek vannak. Az eszem és a szívem kompromisszumot kötött, a lány meghódítása több gonddal jár, mint amennyi élvezet van benne. Nem akarok vele senkit sem hitegetni, de általában nem is kerülök olyan helyzetbe, hogy a barátság meg akarjon változni ez irányban.


"Mert én nem mondok neki semmit, mert nem tudhatom, mit gondol rólam."

Szerintem elmúlt már az a kor, hogy várnod kell a csodát. Léphetsz te is, még a biztos "nem" is jobb, mint a bizonytalanság, nem igaz?

2015. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!