Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet kerülni a barátzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kerülni a barátzonából?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy lánnyal. Én többet érzek iránta, viszont ő azt mondta hogy nála ez barátság. Így most barátok vagyunk. Tudom hogy van olyan hogy barátságbol kapcsolat lett én ezt várom. Mit csináljak hogy ez bekövetkezzen?
2015. okt. 28. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Onnan no escape van. Sehogy igazából.
2015. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na ilyenben én is voltam, tanultam is belőle.


Van pár dolog ami nem tiszta, vagyis nem ismert.

Találkoztatok már? Ha igen, hányszor? Ha nem, miét nem?

Első és legfontosabb szabály, hogy nyomulj!

Mindegy, hogy ő mit gondol vagy reagál az elsőre az elején, el fog agyalni rajta később. Hidd el, a nők ilyenek, van egy kis alapjárat és már agyalnak.

Mielőtt bármely nő írna erre, nem bántásképp írtam, ez tény. :)

Mondhatnám, hogy ez itt már veszett ügy.

Figyelj, egyet jól tanulj meg, te irányítasz!

A férfi irányít!

Milyen duma ez, hogy neki ez barátság, így barátok vagyunk?

Csessze meg a kutya, így harcolsz azért, hogy a tied legyen? Így a büdös életben nem lesz a tied, max. nézheted ahogy elmegy mással.

Légy vagányabb, ne legyél nyálas, tegyél neki szexuális megjegyzéseket.

Ha erre leszólóan is fog válaszolni, magában elgondolkozik és elfantáziál erről.

Ezzel, hogy te jópofa, cuki, kedves vagy nem is leszel soha a Férfi számára.

Ez unalmas!

Bocs, hogy ezeket írom, saját tapasztalat...

Legyél egy kicsit elérhetetlen, nem kell mindig ugrani neki.

Ne figyeld minden lépését és aggódj érte mint egy kislányért.

Légy határozott, ez a legfontosabb.

Legyenek céljaid amiket el is akarsz érni.

Mindent egybevéve egy olyan ember legyél akin érződik tudja mit akar, hogyan is érje el és senki nem gátolhatja meg ebben.

Egyenlőre ennyi legyen elég. :)

2015. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elfelejted, betolod te is barátzónába, férfiként elkezded fejleszteni magad és nőkkel ismerkedni és pár hónap múlva visszatérsz hozzá (ha még akkor is érdekel, mint nő).
2015. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. jobban nézel ki

2. gazdagabb leszel

3. összeveszel vele, így barátok se lesztek

2015. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

#2-esnek igaza van.

Nyomulj. Elsőre fura, mert a nők többsége ezt zokon veszi, viszont hidd el, hogy a kíváncsiság hajtani fogja. Valójában az a cél, hogy a barátzónába ne kerülj be, onnan nincs kiút.

Bár most jobban elolvasva a kérdésed, talán ez nem egy komoly kijelentés a részéről, találkozz vele, mondd, hogy csak barátként és meglátod. Érintsd meg, piszkáld, öleld át, adj puszit a homlokára, nyakára. Ha megmozgattad, akkor a nyakra adott puszi után rádizgul.

2015. okt. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!