Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi értelme várnom?

Figyelt kérdés
Mindketten 23 évesek vagyunk. A fiú nem igazán vesz komolyan engem, de ha találkozunk akkor jól érezzük magunkat együtt. Van hogy keres, van hogy nem. Arra gondoltam hogy semmi értelme az igazira várni, és vele kellene először lefeküdnöm. Hiszen eddig a pasik elhagytak anélkül hogy a szexre sor került volna.
2016. aug. 23. 12:54
 1/3 Noblesse Oblige ***** válasza:
Te tudod... mik a prioritásaid. Nekem megvolt az elképzelésem, én is sokáig vártam, és végül egy nagyon szép és romantikus kapcsolatot kaptam! Nekem megérte várni.
2016. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked kell érezned, hogy mennyire bízol meg benne. Várhatsz még éveket, de sajnos egyáltalán nem biztos, hogy jön majd egy olyan személy, akivel tökéletesen fog működni minden. Szóval én a helyedben belemennék, de csak akkor, ha rendes és figyelmes a pasi.
2016. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dugjál már! Az tök jó, csak bánni fogod majd, ha most húzod az időt.
2016. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!