Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hozzak jó döntést?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzak jó döntést? Melyik lányt válasszam?

Figyelt kérdés

Két lánnyal ismerkedek most. Mindketten nagyon különlegesek, és értékesek, de nem tudok dönteni köztük.


Az első lány külsőre jobban bejön: kicsit puhább és teltebb alkat, fantasztikusan szexi lábai vannak, és vadulok a nézéséért. Ha akarja tud iszonyatosan édes is lenni, de pillanatok alatt térdre is tudna kényszeríteni velük. Fekete a haja, barnák a szemei, és fehér a bőre.


A második lány modell. Szőke haja van zöld szemekkel, egészséges barna bőrrel. Magas, és vékony. A mosolya minden bánatot el tud üldözni tőlem.


Az első lány belsőre problémásabb: szereti a drámát, az agyhúzást, fiatalabb is nálam 2 évvel. Viszont ha jól mennek a dolgok, olyan, mintha 1000 éve ismerném. Nagyon jól el tudunk egymással beszélgetni.


A második lány szelídebb alkat: kedves, barátságos, nagyon közvetlen, de valahogy számomra mégis furcsa. Itt is nagyon jól alakul minden, de nincs akkora összhang, mint az első esetben.


Úgy érzem hogy az első lányba mélyebben és hamarabb tudnék szerelmes lenni, de a múlt tapasztalataira alapozva félek belemenni egy ilyenbe. Viszont azt sem szeretném, hogy a második lánnyal összejöjjek, majd hetek/hónapok múlva csalódást kelljen neki okoznom, mert nem úgy jönnek ki a dolgok, ahogy elterveztem.


Mit tanácsoltok, mit tegyek?


20/F



2016. okt. 30. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Ez most kérdés?

Legyen mindkettő.

2016. okt. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatot szeretnék, és ezt akarom éreztetni a leendő párommal is.
2016. okt. 30. 17:46
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A másodikat válaszd, a drámázás miatt később bajok lesznek, ami hamar véget vet a kapcsolatnak
2016. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: ha holnap kapnál egy olyan üzenetet, hogy soha többé nem akar látni téged, mert összejött élete nagy szerelmével és veled ennyi volt, melyiküktől fájna leginkább, melyikük távozása az életedből kavarna fel, szomorítana el leginkább?
2016. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az első. A büdös francba.
2016. okt. 30. 17:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal srác vagy még, válaszd az elsőt akkor... Tökmindegy, mi lesz pár hónap múlva, ha vele érzed a tutit, őt válaszd! Nem feleséget keresel! ;)

Sok sikert!

31 N

2016. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem feleséget keresek, de volt már részem viszonzatlan szerelemben. Egy évig tartott, és a falat vakartam. Ugyan ezt éreztem akkor is. Adok még egy kört a dolognak szerintem, mert szükségesnek látom.
2016. okt. 30. 18:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Érthető, de ne hasonlítsd ezt a láynt ahhoz.. akármennyire is "hasonlónak tűnnek" vagy deja vu-nak a szitu.

Szeritnem a szíved mélyén megvan a válasz, csak félsz a csalódástól.

Hát, ez tipikusan a mindent vagy semmit játék. Vagy összejössz az elsővel és belezúgsz és minden oké lesz, vagy a másodikkal, akivel nem lesz olyan ütős a dolog, de viszonylag biztonságosabb a kapcsolat, de lehet emiatt is lesz unalmas.

Majd rájössz, mit akarsz :)

2016. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az első lány tudja magáról, hogy hamar a hatalmába tud keríteni. Érzem rajta. A második nem játszik. Most én a második mellett voksolnék. Egyszerűen nem akarom hogy szarrámenjek, és egy kapcsolat két emberes, rajtam is múlik, mit hozok ki belőle.
2016. okt. 30. 18:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok, de szerintem válaszd az elsőt. Nem fogtok egymás mellett unatkozni. :)
2016. okt. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!