Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit válasszam?

Figyelt kérdés

Két férfivel is ismerkedek. Az egyikkel -tök jól el lehet beszélgetni nagyon kedves aranyos szimpatikus srác viszont semmi vonzalom kémia nincs.

A masik


2016. máj. 31. 07:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Bocsi lemaradt.

A másik viszont nagyon vonzó meg minden de elég buta úgy látom beszélgetni is alig tudunk és nem olyan kedves férfi.

2016. máj. 31. 07:34
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozzál mind kettővel, mert ki kell ismerni, tehát akinél első benyomásra nincs vonzalom abból is lehet nagy szerelem, de viszont a másikkal is randizzál és beszélgessetek. Addig randizz velük még egyértelmüen nem tudsz dönteni, hogy melyikkel találkoznál, járnál szivesebben. Lehet egyikkel sem, akkor majd jön egy harmadik.
2016. máj. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Engem!

Szerintem egyiket se. Az egyik nem tetszik, a másik buta mint egy tök. Jó nem fog kisülni.

2016. máj. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A jobb külsejűt.
2016. máj. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyiket se.
2016. máj. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően milyen kapcsolatot szeretnél?


Ha csak szexet, és rendesen meg akarod gyűrni valakivel a lepedőt, akkor a másodikat. Elvégre beszélgetni bárkivel lehet, ha ez hiányzik az életedből, de szexelni jobb esetben csak a pasiddal fogsz.


Ha komoly, hosszú távú kapcsolatot akarsz, akkor az elsőt, mert egy buta pasival ciki lenne megjelenni a haverok és a családtagok előtt, és hosszú távon egyáltalán nem mindegy, hogy emberileg milyen a másik fél. A szex pedig alakítható.


Egyébként a helyedben azt tenném, hogy "kipróbálnám" az elsőt, és ha a szex jó (bárki okozhat meglepetéseket), akkor őt választom, ha szex nem jó, akkor a másodikat, mert ebből csak barátság lehet.

2016. máj. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is az elsőt javaslom. Apum megölne, ha egy buta tahót hazavinnék.
2016. máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tahót
2016. máj. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért kéne bármelyiket is választani? Nem csak két férfi létezik a világon!

Én tucatnyi emberrel randiztam, mire megtaláltam a számomra ideális társat, és örülök, hogy nem kötöttem kompromisszumot és nem álltam össze olyannal, akiből már az elején hiányoztak számomra fontos dolgok.

2016. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez most kérdés? Szerintem azt válaszd, amelyik külsőleg tetszik, de buta. Tudod miért? Mert így a másik srácnak lesz esélye egy olyan lányt találni, aki megbecsüli. Én sem szívesen jönnék össze olyan lánnyal, aki hezitálna miattam, hogy én kellek neki vagy egy buta csávó, aki jól néz ki
2016. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!