Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők szemében miért vonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szemében miért vonzóbb egy "őserő" jellegű nyers férfi, mint egy jóval igényesebb, sterilebb srác?

Figyelt kérdés
Én egy elég vékony/alacsony és jóképűnek titulált (mások által) és intelligens, érzelmes srác vagyok. Próbálok elég időt fordítani a kinézetemre. Konditerembe is járok (ha időm engedi). Sovány alkatom ellenére (ami genetikai adottság) elég formás vállam és felsőtestem van és nem tömöm magamba a sok gyorskaját, hanem nagyon precízen odafigyelek az étkezésemre, ami miatt az emésztésem is sokkal jobb, mint nagyon sok férfié. Jól néznek ki a fogaim, ápolt, vékony borostám és tiszta arcom van, mindig a legelegánsabb módon öltözködök és odafigyelek a stílusra, a finom dolgokra. Na ezt az önelégültnek tűnő szöveget csak azért írtam (ami természetesen igaz rám), hogy a következő sorokban tényleg érzékeltessem a kontrasztot. Ezzel szemben rengeteg olyan faragatlan, elhanyagolt (szabálytalan, rossz fogsor, böfögés, ragyás sittes arc, szó szerint fossa magából az értelmetlen szöveget) embert ismerek, aki csak annyi pozitív tulajdonságot tud felmutatni, hogy nem alacsony és erős/férfias testalkata van (mondjuk inkább ősember jellegűnek). És ilyenkor képtelen vagyok megérteni, hogy a nők számára hogy a fenébe lehet vonzóbb egy ilyen nyers, igénytelen őserőt magában hordozó férfi, mint egy teljesen steril, kifinomult, amolyan metroszex srác. A nőket tényleg nem érdekli, hogy a pasi igényes legyen, csak legyen képes jól megdöngölni őket és éreztetni velük a védelmezendő gyengéd nő szerepét?

2016. okt. 29. 15:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Kerdezo,hagy cm magas vagy? Talan ez lehet a baj.

A tobbi tulajdonsagod vonzoak a nok szemeben. Az osember lehet,h szemelyisegre nem olyan durva es faragatlan,mint a kinezete. I

N

2016. okt. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
#21: 170 vagyok.
2016. okt. 30. 11:48
 23/24 A kérdező kommentje:
#21: Szerinted ezzel lehet a baj? Pedig ha beledöglök sem fogok tudni rajta változtatni.
2016. okt. 30. 11:49
 24/24 anonim ***** válasza:

Nalam csak igenyes ferfi johet szoba.

Van olyan bnom aki meg az altalad osembernek titulalt pasikert van oda.

20as korosztaly vagyunk mindketten.

2016. okt. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!