Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők szemében miért vonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szemében miért vonzóbb egy "őserő" jellegű nyers férfi, mint egy jóval igényesebb, sterilebb srác?

Figyelt kérdés
Én egy elég vékony/alacsony és jóképűnek titulált (mások által) és intelligens, érzelmes srác vagyok. Próbálok elég időt fordítani a kinézetemre. Konditerembe is járok (ha időm engedi). Sovány alkatom ellenére (ami genetikai adottság) elég formás vállam és felsőtestem van és nem tömöm magamba a sok gyorskaját, hanem nagyon precízen odafigyelek az étkezésemre, ami miatt az emésztésem is sokkal jobb, mint nagyon sok férfié. Jól néznek ki a fogaim, ápolt, vékony borostám és tiszta arcom van, mindig a legelegánsabb módon öltözködök és odafigyelek a stílusra, a finom dolgokra. Na ezt az önelégültnek tűnő szöveget csak azért írtam (ami természetesen igaz rám), hogy a következő sorokban tényleg érzékeltessem a kontrasztot. Ezzel szemben rengeteg olyan faragatlan, elhanyagolt (szabálytalan, rossz fogsor, böfögés, ragyás sittes arc, szó szerint fossa magából az értelmetlen szöveget) embert ismerek, aki csak annyi pozitív tulajdonságot tud felmutatni, hogy nem alacsony és erős/férfias testalkata van (mondjuk inkább ősember jellegűnek). És ilyenkor képtelen vagyok megérteni, hogy a nők számára hogy a fenébe lehet vonzóbb egy ilyen nyers, igénytelen őserőt magában hordozó férfi, mint egy teljesen steril, kifinomult, amolyan metroszex srác. A nőket tényleg nem érdekli, hogy a pasi igényes legyen, csak legyen képes jól megdöngölni őket és éreztetni velük a védelmezendő gyengéd nő szerepét?

2016. okt. 29. 15:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
a sterilt úgy érted, hogy nemzőképtelen, vagy úgy, hogy ápolt?
2016. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a sterilről az ugrott be, hogy a metrón előkapja a kis hímzett keszkenőjét, és azzal fogja meg a kapaszkodót.
2016. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem, A sterilt itt úgy kell érteni, hogy nagyvárosi proli, kis köcsög, meleg srác, akinek mm-re pontosan kiigazított haj, tökéletesen szálanként bezselézve és hátra túrva virít a fején állandóan tiszta fehér cipő, csőgatya, napi 2x fürdés, nőiesen puhány viselkedés.
2016. okt. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%

#13


Azért csak van egy egészséges átmenet az ősbunkó, szőrős, zsíros atlétás, dürhő kocsmakirályok és az általad írd díszbuznyákok között...

2016. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%
A steril műanyagon és a böfögő ogrén kívül nálad nem létezik másféle ember? Mert nálam azért igen.
2016. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Sunshinedoll ***** válasza:
0%

Fogalmam sincs, nekem eddig minden pasim meg tudta mosni a s-ggét sz-rás után, mosókendőt is használtak fürdés közben, és volt olyan is, aki balzsamozta a szakállát, szóval can't relate.

Amúgy az ápoltság nem jár mindig együtt a szerintem általad is felmutatott tutyimutyi és baromi unalmas hozzáállással.

2016. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#16


Ja'mehhá' a menő a hipszter csóka, aki balzsaamozza a szakállát ami menő, mert nem mainstream. Je há, je!

2016. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Örülők, hogy jó az emèsztèsed...


A nők általában FÉRFIT keresnek maguk mellé ès abból amit felvázoltál magadról nekem az derült ki, hogy egy 50 kilós, ecsethajú kis b..zi vagy és nem férfi.

N.

2016. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
10%

#18


Ja, mert a szőrős, kopasz-de-maradék-haját-előrefésülő, dagadt, zsíros atlétatrikós, fingós, hagymaszagű, focit üvöltve néző "zasszony hozzad mán be a Kőbányaimat, mer' olyat lekenek csakúgy recseg" csávók tényleg férfiasabbak...


Ugyanolyan rossz az is, mint az ecsthajak, csak a másik oldalra...


Kijön a végére, hogy a vizilabda-válogatotton és pár színészen kívül minden csávó hulladék.

2016. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Èn ilyet nem mondtam. :) van átmenet is a kettő között. De a 15-16 èves lányokon kívül egyik nő sem (legalábbis nem jellemző) szereti az 50 kilós, ratyinak kinèző kisfiúkat.
2016. okt. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!