Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők szemében miért vonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szemében miért vonzóbb egy "őserő" jellegű nyers férfi, mint egy jóval igényesebb, sterilebb srác?

Figyelt kérdés
Én egy elég vékony/alacsony és jóképűnek titulált (mások által) és intelligens, érzelmes srác vagyok. Próbálok elég időt fordítani a kinézetemre. Konditerembe is járok (ha időm engedi). Sovány alkatom ellenére (ami genetikai adottság) elég formás vállam és felsőtestem van és nem tömöm magamba a sok gyorskaját, hanem nagyon precízen odafigyelek az étkezésemre, ami miatt az emésztésem is sokkal jobb, mint nagyon sok férfié. Jól néznek ki a fogaim, ápolt, vékony borostám és tiszta arcom van, mindig a legelegánsabb módon öltözködök és odafigyelek a stílusra, a finom dolgokra. Na ezt az önelégültnek tűnő szöveget csak azért írtam (ami természetesen igaz rám), hogy a következő sorokban tényleg érzékeltessem a kontrasztot. Ezzel szemben rengeteg olyan faragatlan, elhanyagolt (szabálytalan, rossz fogsor, böfögés, ragyás sittes arc, szó szerint fossa magából az értelmetlen szöveget) embert ismerek, aki csak annyi pozitív tulajdonságot tud felmutatni, hogy nem alacsony és erős/férfias testalkata van (mondjuk inkább ősember jellegűnek). És ilyenkor képtelen vagyok megérteni, hogy a nők számára hogy a fenébe lehet vonzóbb egy ilyen nyers, igénytelen őserőt magában hordozó férfi, mint egy teljesen steril, kifinomult, amolyan metroszex srác. A nőket tényleg nem érdekli, hogy a pasi igényes legyen, csak legyen képes jól megdöngölni őket és éreztetni velük a védelmezendő gyengéd nő szerepét?

2016. okt. 29. 15:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

És ezekért a szuvas fogú röfögős férfiakért folyik szombatonként a piacon a harc? Odagyűlnek a nők és tépik egymást értük mint az akciós selyembugyogóért?


Hehe, kissé mintha csőlátású lennél. Vagy trollimolli.

2016. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

És azt még nem figyelted meg, hogy ezek mellett a férfiak mellett milyen nő van?

Mert én úgy látom, hogy nem a természetes szőke, szerény, kedves, aki állatorvosira jár és Keats-et olvas. Vagy az mindegy, csak nő legyen?

2016. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#2: Pedig elég sok érzéki, csinos csajt látok ilyen két lábon járó faragatlan ogrékkel járni, akik csak annyit tudnak felmutatni, hogy pöffeszkednek a csaj mellett a +185 centis, 90-100 kilós testükkel és játsszák a vidéki terminátor szerepét. Közben meg, lehet egy egész csomag rágót csámcsognak a 10 éves BMW-ben/Audiban, mert alapjáraton olyan kellemetlen a szájszaguk.
2016. okt. 29. 15:56
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Jajaja, ha neked a Hódi Pamela szép, érzéki nő, akkor megértem a problémádat, abszolút.
2016. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Az írásod alapján szerintem durva kisebbségi komplexusod van. Azért gondolom mert aki ennyire foglalkozik a külsőségekkel az valami palástolni akar vele. Tényleg nagyképűnek tűnsz pedig nem érsz ám többet mint azok a férfiak akiket te lenézel. Szerintem tipikus nagyvárosi kis tökéleteske szépfiú vagy. Az autós példád pedig nagyon felszínes, attól egy férfi sem lesz kevésbé férfias hogy 10 éves audija van.
2016. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
62%
#5 Így van, maximum csak csóró.
2016. okt. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
A lanyokat is csak kulsore latod, attol meg lehetnek full buta egyszeru lanyok.
2016. okt. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

A külsőségek mellett azért a "belső értékek" is érdeklik a kérdezőt: behatóan értesültünk pl. a kiváló emésztéséről. (Ámbár kihagytam volna szívesen, de hát mindig utólag derül ki, hol kellett volna abbahagynom az olvasást.)


Nem tudom,mit értesz mondjuk "steril"-en, meg "kifinomult"-on, de az a gyanúm, hogy elég életidegen darab lehetsz, és szinte biztos, hogy több időt töltesz a tükör előtt, mint én.


Neked lehet, hogy az én párom is ilyen "ogre" lenne. Nagy darab, vannak tömött fogai (bár az emésztése legalább jó), néha rendesen elszőrösödik az arca (amit imádok), nem nagyon öltözködik (már persze minden reggel felvesz valamit, mielőtt bárki megijedne). Ezzel együtt elképesztően intelligens, humoros, lélekben kifinomult férfi. Szerencsére távol áll tőle, hogy bármilyen szerepet éreztessen velem, egyenrangú félnek tekint, aki képes érvényesülni egyedül is az életben. És minden eddigi általam ismert pasinál figyelmesebb, szeretetteljesebb, hűségesebb.


Szóval tudhatnak ezek az ogrék is valamit, nem gondolod? :D

2016. okt. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%

Fekete ember leni nagy őserő bene. Lenni nagy pénisz, szeretni fehér lányok ezé engemet, szoktak leni velem écaka, miko férjük leni műszakon benne, és imádni ezet, mondani nekeme, hogy Umbu, veled végre el élvezni nem úgy mint kis péniszű férjel akit alig érezni.


Mi ezért is jöni európa, mer itt leni nekünk sok ki éhezett szép fehér nő, kell nekünk az, nekik is kelleni mi, unni már kicsi fehér gyíkocskákat. Ők még pénzt is adnak nekünk néha meg tehetünk olyant is ő velük amit férjeknek nem engedni meg.

2016. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

"Az ogre olyan, mint a hagyma. Rétegei vannak."

Lehet, belül kifinomult.:)

2016. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!