Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ismerkedésnél mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ismerkedésnél mennyire játszotok fair játékot?

Figyelt kérdés

1. Ismerkedésnél mindent szabad mellette (szex mással), mert nem járunk, sőt további 10-15 sráccal ismerkedtek.

2. Tartjátok annyira fontosnak az illetőt, hogy már ismerkedésnél se kerestek mellette más kalandot, hanem teljes mértékben rá koncentráltok

3. Több vasat tartotok a tűzben és majd lesz egy esetleg két befutó, aki komolyabb.



2016. okt. 24. 06:46
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Hát ez az, nem is jegyzed meg azokat a dolgokat amiket beszélgettek, random kérdezel, majd ráfogod, hogy ja bocsi nem emlékeztem.
2016. okt. 24. 10:32
 12/26 anonim ***** válasza:
44%

Amíg CSAK ismerkedés van, tehát nem tudom eldönteni valakiről, hogy el tudnék-e képzelni vele többet is vagy sem, addig beszélgetek mással is. Intimitás nekem csak kapcsolatban van, szóval ismerkedési fázishoz nekem sem csók sem szex nem tartozik. Ez az időszak nekem kizárólag a beszélgetésekről, egymás megismeréséről szól, esetleg 1-2 találkozás, közös program.

Cserébe én sem hisztizek, ha ebben a fázisban a másiknak is vannak még jelöltek. Onnantól várom el a kizárólagosságot (és én is onnantól koncentrálok kizárólagosan egy emberre), amikortól egyértelműen ki lett mondva, hogy kapcsolatban vagyunk.

2016. okt. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
tehát addig mással is elképzelhető randi vagy alkalmi szex?
2016. okt. 24. 10:42
 14/26 A kérdező kommentje:
Tegyük fel másiknak nincsenek jelöltek csak te, akkor az magára vessen? Hagyja figyelmen kívül?
2016. okt. 24. 10:45
 15/26 anonim ***** válasza:
98%

"tehát addig mással is elképzelhető randi vagy alkalmi szex?"


Te tényleg ennyire fogyatékos vagy? Az összes szerencsétlen lány/nő szavát kiforgatod.


Ezt írta, zsenikém:

"Intimitás nekem csak kapcsolatban van, szóval ismerkedési fázishoz nekem sem csók sem szex nem tartozik."


Ez megint olyan kérdés, aminél fölöslegesen erőlködnek a nők, mert megint van egy elborult világképpel rendelkező fiúcska, aki senkinek nem hisz el semmit.

2016. okt. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem az ISMERKEDÉS azt jelenti, hogy megismerem a másik fél jellemét, életstílusát, viselkedését, hozzáállását a különböző dolgokhoz, tájékozottságát, hozzám hasonló ritmusban él-e vagy sem, összeegyeztethető-e az életünk vagy nem. Ez az időszak nekem nem a szexről szól, alkalmi szexre meg nem vagyok alkalmas, mert nálam a szex érzelmi alapú. Aki egyből rátér a szex témára, azt pedig nem veszem komolyan.
2016. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
60%

Az ismerkedés még nem kapcsolat, pláne ha netes társkeresésről van szó, és gyakorlatilag idegenek vagytok egymásnak. Párkapcsolaton kívül nem szexelek, tehát ez fel sem merül.

Netes társkeresésre szerintem alapvetően a hármas igaz, hiszen amíg leveleztek, nem tudhatod hogy milyen élőben, és ha találkoztok sem derül ki egyértelműen az elején, hogy mi lesz később. Persze ha már neten levesz a lábamról, akkor nem is akarnék mással ismerkedni.

Ha viszont olyasvalakivel randizok, akit élőben ismertem meg, pl baráti társaságban, az szerintem automatikusan a kettes kategória kellene hogy legyen.

2016. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok annyira népszerű, hogy ennyire tudjak válogatni pasasokból :D. Ha az lenne a helyzet, akkor max. mindenkinél az első randi erejéig találkoznék párhuzamosan, és el is mondanám minden randipartnernek előtte, hogy aki így nem hajlandó, az vissza tudja mondani időben. Ha egyikük nagyon megfogna az első randinál, akkor visszamondanám a többit, és utána nem ismerkednék mással. Ez az ismerkedés közben dugogassunk meg stb. meg kb. hányingerkeltő nekem... ha már randizom vkivel, akkor nem fogok még csak meg sem csókolni mást.
2016. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
na ez egy helyes hozzáállás, sajnos van olyan is, hogy még azt is közli, hogy mikor volt utoljára randizni
2016. okt. 24. 12:08
 20/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, úgy gondolom, teljesen normális, hogy több lehetséges partner is lehet mindaddig, amíg valamelyikkel nem kezd több alakulni. Én ezzel mindig tisztában voltam, hogy kevés olyan beszélgetőpartnerem van, aki csak nálam próbálkozik be, nem vagyok naiv, de velem sem közölte soha senki, hány ember van még ott lehetőségként rajtam kívül és mikor kivel találkozik, ahogy ezt én sem kötöm a beszélgetőpartnerem orrára. Az intimitás viszont kapcsolatig tabu, egy randi meg semmire sem kötelez, nem jelent egyből kapcsolatot, érzelmi kötődést.

Tudom, vannak, akik egyből mennek az ágyba, ez nem az én műfajom. De úgy gondolom, amíg nincs olyan, akivel tényleg alakul is több, addig nem bűn több ember felé is nyitni.

2016. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!