Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban nem szabad őszintének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem szabad őszintének lennem ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Ha esetleg bármilyen rossz tulajdonság szóba jön vagy rákérdez a nő ismerkedésnél akkor azt nem szabad elmondani ha őszinte vagy és elmondod neki őszintén akkor nem lesz barátnőd?
2016. okt. 11. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha nem érdekel, hogy összejön veled vagy sem, akkor nyugodtan elmondhatod!
2016. okt. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Első randin azért nem szoktak rossz tulajdonságokról beszélni, kiv. ha vki nagyon kukacoskodó, de azzal meg nem vesztesz sokat úgysem, ha utána emiatt otthagy. Viszont későbbiekben meg hazudni baromira nem éri meg, mert úgyis kiderül, ha megvan az adott rossz ntulajdonságod... olyan nincs, hogy te amíg a nővel vagy (főleg ha már össze vagytok költözve), akkor el tudod magadban nyomni, mert előbb-utóbb kijön.
2016. okt. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre azt tudom mondani, hogy aki nem fogad el olyannak amilyen vagyok, akkor ez van. Én nem akarok úgy kapcsolatot senkivel, hogy meg kell játszanom magam és nem lehetek őszinte vele, nem nyílhatok meg neki. Neked is ezt tanácsolom.
2016. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem fura, ha random elkezdi valaki sorolni a rossz tulajdonságait. De ha rákérdez, akkor fölösleges hazudni. Eléred, hogy 1-2 hétig randizgattok, utána úgyis rájön magától, nem leszel előrébb. Sőt, még hozzájön az is, hogy hazudtál. Nem éri meg.
2016. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha szar ember vagy és/vagy szar emberrel ismerkedsz, akkor talán. Amúgy nem.
2016. okt. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na, az előbb nem voltam egyértelmű, szóval: ha normálisak az ismerkedő felek, akkor érdemes őszintének lenni.
2016. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha szar ember vagy és szar emberrel ismerkedsz, akkor nincs gond.
2016. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem biztos, hogy amit te rossz tulajdonságnak ítélsz meg, az mások szemében is az, sőt...

2. Nem érdemes másnak mutatni magad, mint amilyen vagy, mert később úgyis kiderül.

3. Gondolj bele: akarsz-e olyan párkapcsolatban lenni, ahol tudod, hogy a másik nem fogad el, elítél, kritizál, stb.

4. Törekedj arra, hogy ne a rossz tulajdonságaid kerüljenek szóba az első randin. Add önmagad, úgy, ahogy vagy, nem mérlegelve, hogy ez jó, vagy rossz a másik szemében. Egyrészt mert nem tudhatod, hogy neki mi minősül hibának, rossz tulajdonságnak, másrészt mert az első randi arról szól, hogy el tudjátok dönteni, hogy megfeleltek-e egymás elképzeléseinek.

5. Ne te akarj a másiknak megfelelni. Feleljen meg ő neked!

2016. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4%
Tudom, le leszek pontozva, de több évtizedes tapasztalat, az őszinteség, minden hol, csak hátrány.
2016. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet őszintének lenni, sőt ha már úgy alakul a dolog, akkor annak is kell lenni, mert máskülönben nincs értelme. De viszont figyelni kell arra, hogy hogyan adja elő az ember. Meg önmagadtól nem kell kipakolnod persze a rossz tulajdonságaidat, attól még őszinte maradsz, hogy nem mondasz el mindet magadról (sőt nem is szabad, egy kicsit titokzatosnak kell mindig maradni, mert ez tartja fent a kíváncsiságot)

Ha rákérdez, akkor mondhatod, de persze nem lesajnálóan magadról, esetleg ha változtatni próbálsz rajta, akkor azt is hozzáteheted, hogy megvan benned a cél a változásra. Meg ilyenkor vissza is lehet dobni a labdát, hogy ő milyen tulajdonságokat tart magában rossznak.

2016. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!