Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gergely8922 kérdése:

Miért van ilyen rengeteg 30-körüli szingli nő mostanában? Mit lehet ellene tenni? Nekik nincs szükségük sexre sem semennyire?

Figyelt kérdés

#30 köróli singli #nem kell sex
2016. okt. 23. 23:17
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

"olyat főzöl amit mindenki megeszik és jóllakik,egyszer az egyik -másszor a másik családtag kedvencét"


Ez meg... egyszer ennek teszel a kedvére, másszor annak... nem az lenne a kompromisszum, hogy egyszer te főzöl, egyszer én?

2016. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 icu75 ***** válasza:
40# az a lényeg hogy az ilyen férfinek jár. Önző,figyelmetlen,türelmetlen,kompromisszumképtelen férfinek nem jár. Meg nőnek se.
2016. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 icu75 ***** válasza:
41# igen az is egyféle kompromisszum hogy egyszer te egyszer ő főz. Csak érzékeltetni szerettem volna annak a frusztrált nőnek,ő is egy "kajás" dologgal érzékeltette,gondoltam úgy jobban átmegy :-)
2016. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

#41

"nem az lenne a kompromisszum, hogy egyszer te főzöl, egyszer én?"


Az nem kompromisszum, ha úgy egyezünk meg, hogy te egyszer főzöl egy héten, én pedig hatszor?

2016. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Ha az egyik szeret főzni... Úgy is meg lehet állapodni, hogy az egyik főzik, a másik meg mosogat.


Magamból indultam ki, meg a férfiakból. Ugyanannyira nem szeretek főzni, mint egy férfi. Így a kompromisszum az, ha mindketten egyenlően szenvedünk.


A kompromisszum mindig a két embertől függ. Nem értem, mire akartál ezzel kilyukadni.

2016. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Azt írtam, főzik? Te jó ég... Egyik főz, másik mosogat.
2016. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
(szeretek főzni, pedig férfi vagyok)
2016. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy szeretsz főzni. Sok férfi szeret úgy, hogy főz, ha kedve van. Nem úgy, ahogy a nőktől elvárják, hogy mindennap x órára kész legyen.
2016. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

Komolyan... ennyi sótlan, nyavalygó, kákán is csomót kereső nőt, mint ami itt van.


még 10 hozzászólást elolvasok, és komolyan felvágom az ereim, hát semmi sem jó?

2016. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Hát ha neked jó lenne, ha a nőd csak havonta egyszer főz, mikor megszállja az ihlet, akkor semmi baj. De gondolom, elvárod a vacsikát.
2016. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!