Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gergely8922 kérdése:

Miért van ilyen rengeteg 30-körüli szingli nő mostanában? Mit lehet ellene tenni? Nekik nincs szükségük sexre sem semennyire?

Figyelt kérdés

#30 köróli singli #nem kell sex
2016. okt. 23. 23:17
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
31%
Azért mert a párkapcsolat, házasság, családalapítás a nőkre hatalmas és aránytalan terhet rak, ők pedig rájöttek, hogy ezt nem kötelező vállalni, hogy férfi nélkül is életképesek, hogy ez nem létszükséglet. Könnyű a férfiaknak családot akarni, amikor legtöbbször a nő kiszolgálja őket otthon és már attól szentté vannak avatva ha 30 percet elvannak a gyerekkel. Hát úgy könnyű akarni. Meg persze a terhességet, szülést, a párjuk agybeteg, önző szexmániáit sem nekik kell vállalni.
2016. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
86%

"A nők akkor szexelnek amikor akarnak, azzal akivel akarnak."


Holnap talizzunk, menjünk el egy általános iskolába, és kérdezzük meg a konyhás néniket, hogy melyik akar veled szexelni. Igent mondasz, ugye?

2016. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
28%

" párjuk agybeteg, önző szexmániáit sem"


Szülni valóban nem tudunk a nők helyett, ezért talán nem kellene minket hibáztatni. A háztartáshoz csak jó párt kell találni.


Ezt viszont kifejthetnéd... Mikortól szexmánia?

Mi az, hogy önző. Az én naív fejemben az a kép élt, hogy a jó szexuális élet minkét félnek ugyanolyan fontos egy kapcsolatban

2016. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
19%
Nem azért vannak hibáztatva, mert nem tudnak szülni, hanem mert ez tudván is osztják az észt meg az elvárásokat és az ítélkezést, mikor fogalmuk sincs a dologról. Magyarán más farkával verik a csalánt. A férfiak túlnyomó többsége meg teljesen kiszámítható, túlfűtött ösztönállat a szex terén, a nőknél ez sokkal változatosabb. Valóban a jó szexuális élet fontos, a probléma ezzel az, hogy a férfiak általában csak a sajátjukkal foglalkoznak. :D Ha nőnek pl. az lenne a jó, boldogító, kielégítő szexuális élet, hogy havonta egyszer csinálja, akkor is ilyen őszinte lenne a mosolyod?
2016. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
55%

Igen, akkor is az lenne.


Volt párom, aki kb ennyiszer igényelte. Szerettem.


Megtettünk egymásért annyit, hogy mindketten engedtünk valamennyit, nem lett napota szex, de nem is havonta. Azt hiszem ha ennyi kompromisszum készség nem szorul egy nőbe, akkor valóban jobb, ha nem szaporodik.

2016. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

#1 Én is. ;)

"Szép, testes példányok, de mintha valahogy nem tudnák megtartani a férfiakat."

2016. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem akarnák megcsalni a párjukat, viszont nem elég nekik egy férfi, azért nem jönnek össze senkivel.
2016. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
0%

#8

Nem kell nagy jóstehetség hozzá: a jó szex mindkét félnek nagy öröm. Nno, ettől az örömtől fosztod meg magad folyamatosan, eddigelé már nagyon-nagyon sokszor.

Csodálkoznék, ha erre rádöbbenvén nem sajnálnád a sok-sok "kihagyottat".

(És persze azon is, ha nem próbálnád meg behozni.)


A nyertes lottószámok: 2,7,43,69,87.

( A hetet ne kérdezd. :) )

2016. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
56%

De nem mindenki ilyen egyszerű. Meg fog lepni, de jobban ismerem magam, mint te. Ez a bepótolás meg akkora hülyeség.


Ha meg annyira kimarad, veszek egy vibrátort. Azt mondják, az úgyis jobb, nem lehet benne csalódni. (Ha már csak a szexen van a hangsúly.)

2016. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, akiknek a szex érzelmi alapú dolog, és az ilyen ember inkább kivár, de nem megy bele olyan kalandokba, amikben az érzelmek hiánya miatt nem tud eléggé ellazulni. Tudom, hogy ezt azok, akiknél ehhez nem kell érzelmi kötődés, nehezen tudják elképzelni, de nem kell ezért egymásra fújni. Én tudomásul veszem, hogy vannak emberek, akiknek érzelmek nélkül is megy, de attól még én és a hozzám hasonlók nem fogunk ellazulni. A szex jó dolog, ez igaz, no, de nekem ehhez a testiség és egy jó technikával rendelkező futó kaland kevés, hogy igazán jó legyen.

Én ugyan nem vagyok már szűz, és nem bántam meg azzal, akivel megtörtént, de én is csak azzal bújok ágyba, akihez az érzéseim is kötődnek. Másképp nekem nem megy. Nekem ez nem csak egy testi igény, mint az evés. És feltételezem, ezzel hasonlóképp van az a válaszoló is, akinek nem úgy alakult az élete, hogy lett volna megfelelő. Viszont ez nem versenyfutás, szóval ő sincs lekésve semmiről, és én sem érzem azt, hogy kimaradtam volna valamiből a várakozás éveiben, hiszen az életem nem ennyiből áll, nem születtem nyúlnak. :-)

2016. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!