Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gergely8922 kérdése:

Miért van ilyen rengeteg 30-körüli szingli nő mostanában? Mit lehet ellene tenni? Nekik nincs szükségük sexre sem semennyire?

Figyelt kérdés

#30 köróli singli #nem kell sex
2016. okt. 23. 23:17
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
55%

Kinek kéne ez ellen tenni?

Én nem látom, hogy több szingli volna, azt viszont igen, hogy elég sokan nem szívesen azok.

2016. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 icu75 ***** válasza:
75%
Nem tudom miért is kellene ellene tenni? Ha úgy érzi jól magát akkor hagyni kell. Amúgy szerintem sok 30as vagy afölötti szingli nő egyáltalán nem veti meg a szexet,nem tudom ezt honnan vetted,max nincs szükségük férfi folyamatos jelenlétére az életükben. Igaz én 40+ vagyok,de ha egyedül maradnék akkor én is úgy lennék vele hogy szórakozni,szexelni ok,de együtt lakni nem. Megvan a kialakult egzisztenciám,szokásaim,nehezebben alkalmazkodom mint tini koromban. Eltartani el tudom magunkat,és a gyerekemet se tenném ki annak hogy új "apuszerű" valakihez kelljen alkalmazkodnia. Esetleg ha ő már felnőtt és külön él,akkor próbálnám meg,de nem "mindenáron"
2016. okt. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
70%

Azért van ennyi szingli 30-as nő, mert nekik párkapcsolat kell, tokkal-vonóval együtt (összeköltözés, családalapítás, elköteleződés egy életre), és nem csak szexelni akarnak valakivel rendszeresen.

Csak a mostani 30-as pasik erre egyáltalán nem vevők. A "gyerekvállalás" szóval a térképről is lehet őket űzni, és úgy gondolják, a kapcsolat az, hogy többször du.gnak egy nővel, mint a többi alkalmival, de nem költöznek össze, nem "hajtják a fejüket rabigába", nem akarnak felelősséget vállalni saját magukért sem, nem hogy egy családért.


Szóval azért van sok szingli nő, mert nincs kivel párkapcsolatban lenni, csak dugni meg keressetek magatoknak valami éretlen ringlót.

2016. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
69%

Ha találnék egy egyedülálló hozzám illőt, vagy a hozzám egyébként illő foglaltak közül (akikkel nem volt lehetőségem egyedülálló minőségükben találkozni) valaki függetlenné válna, akkor valószínűleg nem sokáig lennék szingli.


Tudod, én úgy vagyok vele, hogy nem megyek bele csak azért egy párkapcsolatba, hogy ne legyek egyedül, nem illik mindenki mindenkihez, egy hozzám nem illővel meg kár rabolnunk egymás idejét. A csak szexelgetés összevissza meg túl kockázatos. Ha netán teherbe esek egy ilyen kalandból, az én testem változik meg, akár megtartanám, akár nem.

2016. okt. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
71%

Van, aki közülük elmegy egyéjszakásra, van, aki kibírja. És hogy miért vannak?:


- mert ma már fejlődött annyit a társadalom, hogy már a nők is eldönthetik, hogy kivel akarnak lenni, és nem hajtja bele a környezete az első jöttment karjaiba, hogy örüljé' neki, mert így nem maradsz vénlány... így nyilván tudnak válogatni (persze, van, aki átesik a ló túlsó oldalára, de ismerek reális igényekkel rendelkező szingli nőket is)

- mert az idősebb pasik is leginkább a 20éves pipihusira hajtanak, mert azt könnyebb lenyűgözni, az nem akar még gyereket, az nem családot akar alapítani (így talán a butuskábbjának még bőven elég az is, aki az anyjánál héderel és alig keres meg nettó 80at, és igénye sincs rá, hogy továbblépjen), nincs az a kihívás, hogy a 30as nő már megtapasztalta az élet kevésbé habos oldalát is, és néha lenne szüksége egy kis pátyolgatásra is, mélyebb beszélgetésekre

2016. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
45%

13#

"Szóval azért van sok szingli nő, mert nincs kivel párkapcsolatban lenni, csak dugni meg keressetek magatoknak valami éretlen ringlót."


Már hogyne lenne, csak azok a férfiak általában nem kellenek a nőknek.


Ebben a korban az a fő problémájuk a nőknek, hogy a legkomolyabb elköteleződést akarják olyan férfiaktól, akik röhögve tartanak huszonkevés éves csajokat és abból is többet egyszerre. Merthogy ezekhez a férfiakhoz szoktak hozzá, több mint egy évtized alatt és képtelenek beletörődni, hogy most már valami középszerű átlagférfival kellene összeállni, ha nem akarnak egyedül maradni.


Az ilyen nők keresik az egyetlen "normális pasit" éveken keresztül.

2016. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
27%
jól mondod előző.
2016. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
63%

Tehát azt mondjátok, hogy a jóképű férfiak nem akarnak szerető társat, stabilitást, csak a ronda pasik akarják ezt? Ekkor egy szép 30-as nőnek is be kell érnie Gollammal?


Nem azért, én gyereket pl. nem akarok, de nem hiszem el, hogy 30 feletti helyes pasik mind üresfejűek.

2016. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
39%

"Azért van ennyi szingli 30-as nő, mert nekik párkapcsolat kell, tokkal-vonóval együtt (összeköltözés, családalapítás, elköteleződés egy életre), és nem csak szexelni akarnak valakivel rendszeresen.

Csak a mostani 30-as pasik erre egyáltalán nem vevők."



Bőven 30-as férfiként inább azt látom, hogy a nők ebben a korban elvannak azzal, hogy barátnőkkel élik az életüket, hogy a testi dolgokat lerendezik akár fiatalabb srácokkal, és eszük ágában nincs összeköltözni valakivel, elköteleződni.


Az én exem azzal a felkiáltással lépett le 33 évesen, hogy ő még élni akar, ismerősök mesélik jött utána egyetemista srác, jött 40-es családapa, bulizás, én meg családot akartam megállapodást.

Persze, lehet mondani, hogy ez egyszeri példa, de az ismerős hasonló korú kollégák, haverok, barátok ugyanerről számolnak be.

2016. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
43%
A szingliség nem zárja ki a szexet. A nők akkor szexelnek amikor akarnak, azzal akivel akarnak.
2016. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!