Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gergely8922 kérdése:

Miért van ilyen rengeteg 30-körüli szingli nő mostanában? Mit lehet ellene tenni? Nekik nincs szükségük sexre sem semennyire?

Figyelt kérdés

#30 köróli singli #nem kell sex
2016. okt. 23. 23:17
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
34%
#21 Na, az ilyenek, mint te, egyértelmű, hogy miért szinglik.
2016. okt. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
70%

19:04 aha tehát tegye szét a lábát akkor is ha neki nem jó, értem. Férfiaknál ezt jelenti a szeretetet és a kompromisszum, végülis pont erről beszéltem én is, "örülök" hogy érted... A szex nem egy olyan dolog szerintem amiben sok kompromisszumot lehetne kötni mivel egy elég komoly és intim dolog, ami a kölcsönös érvezetről szól. Nem egy olyan könnyen vehető dolog mint például, hogy megeszek egy ételt amit nem szeretek annyira vagy korábban kelek mint ahogy szeretnék...

A másik meg, hogy mégis csak a volt barátnőd. Gondolom azóta találtál valakit akit naponta 3x megdughatsz, az előző pedig nem tökéletes volt számodra, csak megelégedtél vele egy időre...

2016. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy meg nem arra voltam kiváncsi, hogy megmarad-e az őszinte mosolyod ha végül úgyis megkapod amit akarsz. Jó vicc, úgy könnyű. Én arra voltam kiváncsi, hogy akkor is ilyen elfogadó vagy-e ha nem azt kapod amit te elképzeltél. Vajon akkor is jó lenne mondjuk a nődet azt tenné boldoggá ha sosem csinálná, vagy ha csak misszionáirusban, sötétben? Vagy ha beteg lenne, vagy terhes, vagy szülés után és nem akarná hosszabb ideig (és nem, neked nem jár az ingyen sz*pás addig)? Na ez az, amiért rengeteg időt, energiát, lelki békét és megaláztatást megsprólnak a nők akik rájönnek, hogy nem kell feltétlen követni a nyájat.

A szexuális vágy mértékének pedig semmi köze a szaporodáshoz. Nem attól leszel jó szülő ha mindig csak dugnál, sőt.

2016. okt. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
25%

@32-33: Egyrészt borzasztó frusztrált vagy, aminek az okát nem tudom, nem is sejtem, de hidd el, jobban járnál, ha valahogy feldolgoznád magadban.



Másrészt a kompromisszum annyit jelent, hogy próbáljuk közelíteni az igényszintet, Nem "dugtam meg" (sic!) naponta 4x kompromisszumként, de ő is próbált arra figyelni, hogy gyakrabban ráhangolódjon. (ez mondjuk a havi 1 helyett havi 2-4-et jelentett).


A volt barátnőm meg nem szexuális okokból lett, és nem, nem dobtam valaki miatt, akit naponta 4x, más okból ért véget a kapcsolat, és azóta egyedül vagyok, és egyedül is leszek, amíg nem találok egy szimpatikus lányt, a választásban pedig nem az fog szerepet játszani, hogy naponta 3x, vagy havonta 1x van e velem. (tudom, így bőven túl a 30-on egyre nevetségesebb férfiként abban hinni, hogy megvan valahol az igazi, de már csak ilyen marha vagyok).


Ellenben azon elgondolkozhatnál, hogy miért tartod a férfiakat szinte kivétel nélkül ösztönvezérelt állatoknak, akiknek csak a napi 4-en jár az agyuk, és miért vált az egész téma belőled stresszt.


Peace!

2016. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
ui: és a nem kapom meg amit akarok tökéletesen igaz volt, volt olyan, hogy 2 hónapig nem voltunk együtt, pedig egy lakásban laktunk, egy ágyban aludtunk. Nem erőszakoltam meg, nem másztam rá, megvártam, amíg változik a dolog, amit persze pont ti nők szoktatok a töketlenséggel azonosítani...
2016. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
#33 Nem értem az ilyen nőket komolyan. Te csak olyan dolgokat teszel meg a párodért, ami a kölcsönös élvezetről szól? Ha a párodnak valami örömet okoz, de neked semleges, esetleg kicsit negatív is, már meg sem teszed?
2016. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
17%

33-as, hallod, frusztrált vagy. Ez annyit jelent, hogy van véleményed és elmondod. A "dolgozd fel" meg azt jelenti, hogy kussolj, mert nem az a dolgod, hogy beszélj.


36-os, ez érdekes. Te mit teszel meg a másikért, amit nem szeretsz. (Tényleg nem tudom, nem volt még párkapcsolatom.)

2016. okt. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 icu75 ***** válasza:
32-33# nagyon sajnálom,hogy így állsz a dolgokhoz, remélem majd találsz valakit aki megváltoztatja benned ezt a dolgot. Ami azt illeti egy hosszú,szerelmen/szereteten alapuló kapcsolatban a szex is ugyanolyan kompromisszumképes dolog mint az hogy olyat főzöl amit mindenki megeszik és jóllakik,egyszer az egyik -másszor a másik családtag kedvencét. Nem kell a szexet túlmisztifikálni. Vannak olyan élethelyzetek (terhesség-szülés-menstruáció)amikor értelemszerűen muszáj kompromisszumot kötni,és hogy tudj valamit ilyenkor igenis "jár" az önzetlen szopás egy olyan férfinek akit szeretsz,mert ő is önzetlenül visszaadja,szeretkezésekkor figyel rá hogy teljesen kielégülj,többször is legyen orgazmusod,stb-stb.
2016. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
76%
37-es te tényleg beteg vagy...
2016. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
0%

"igenis "jár" az önzetlen szopás egy olyan férfinek akit szeretsz,mert ő is önzetlenül visszaadja,szeretkezésekkor figyel rá hogy teljesen kielégülj,többször is legyen orgazmusod,stb-stb."


Honnan tudod, hogy visszaadja? Ha visszaadná, nem egyértelmű lenne, hogy jár neki?

2016. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!