Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen élethelyzetben mit ajánlanátok, hogy hogyan és hol ismerkedjen egy férfi?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok. Egy kisvárosban dolgozom javarészt idősebb munkatársakkal és egy eldugott kis faluban lakom. Egyik helyen sem tudok korosztályombeli lányokkal ismerkedni, azon egyszerű okból kifolyólag, hogy nincsenek.


Régebben nagyon sokat jártam társaságba a barátaimmal, viszont ők már elköltöztek vagy megházasodtak. Magyarul nincs kivel és nincs hova eljárnom.


Fogalmam sincs, hogy mit kellene tennem, hogy ez változzon. Tudom, hogy valami drasztikusabb lépésre lenne szükségem.


Stabil egzisztenciával rendelkezem, már csak egy szerető társra lenne szükségem. :)


2016. okt. 22. 14:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hogyne oldaná meg a problémát? Egy nyüzsgő nagyváros, ahol ezerféle hobbitevékenységnek lehet hódolni? Egy faluhoz képest?

Én, ha ennyire zavarna a helyzetem, elkezdenék interjúzgatni, lehetőleg egy pörgős egyetemváros környéki munkahelyre pályáznék, és ott telepednék meg. Mégiscsak több az élet ott.

2016. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

10, én nem mondtam, hogy ez semmi.


természetesen ég és föld a különbség - egyedül lenni vagy szeretni valakit, aki viszont szeret.

2016. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
11-es: Igazából még állást sem kellene keresnem, mert a munkahelyem közel van a megyeszékhelyhez (ami Magyarország egyik legnagyobb városa), ami egyben egyetemváros is.
2016. okt. 22. 15:14
 14/20 anonim ***** válasza:
Ó, akkor meg mi a fenére vársz? Ilyen lehetőséget kihagyni! Én éltem vidéki egyetemvárosban, tele kávézó, sportklub, filmklub, táncház, teaház, diszkó - mindenki talál kedvére való szórakozási formát. Ott ne lehetne ismerkedni?
2016. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szeged vagy Debrecen amúgy? :D
2016. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Egyik sem :)


Hát azért elég nagy elhatározás külön költözni a szülőktől. Új élethelyzet lenne :)

2016. okt. 22. 15:26
 17/20 anonim ***** válasza:
Menni fog. Nekem 18 évesen sikerült. És azoknak a barátaidnak is, akik már házasok.
2016. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Én is ide lyukadtam ki, mikor gondolkoztam ezen. El kell költözni egy nagyobb városba. Mert a jelenlegi helyzetem ebből a szempontból így meddő.

Nekem kell változtatnom, a helyzet nem fog magától.

2016. okt. 22. 15:31
 19/20 anonim ***** válasza:
Huhh, egyszerűbb volt, mint hittem. A legtöbb embert hosszasan kell győzködni, hogy ha ő nem tesz a céljai érdekében, akkor más nem fog. Hajrá!
2016. okt. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
:) Köszi!
2016. okt. 22. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!