Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen élethelyzetben mit ajánlanátok, hogy hogyan és hol ismerkedjen egy férfi?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok. Egy kisvárosban dolgozom javarészt idősebb munkatársakkal és egy eldugott kis faluban lakom. Egyik helyen sem tudok korosztályombeli lányokkal ismerkedni, azon egyszerű okból kifolyólag, hogy nincsenek.


Régebben nagyon sokat jártam társaságba a barátaimmal, viszont ők már elköltöztek vagy megházasodtak. Magyarul nincs kivel és nincs hova eljárnom.


Fogalmam sincs, hogy mit kellene tennem, hogy ez változzon. Tudom, hogy valami drasztikusabb lépésre lenne szükségem.


Stabil egzisztenciával rendelkezem, már csak egy szerető társra lenne szükségem. :)


2016. okt. 22. 14:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha nincs kivel és nincs hová eljárnod, akkor ismerkedj netes társkeresőn. Ha százból kettő bejön, már az is jobb arány, mint a mostani semmi.
2016. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sajnos a társkereső teljesen értelmetlen dolog.
2016. okt. 22. 14:38
 3/20 anonim ***** válasza:
netes társkeresés, hobbicsoportok, járj el egy közeli városba sportolni szabadidődben, nyáron strand
2016. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sajnos a társkereső teljesen értelmetlen dolog.
2016. okt. 22. 14:40
 5/20 anonim ***** válasza:

És akkor mi az értelmes, ha sehol másutt nem tudsz ismerkedni?

Akkor pedig járj el kondizni, könyvtárba, kerékpártúrákra, vagy bármi másra, ami érdekel. Legalább adj esélyt arra, hogy összefuss csajokkal.

2016. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok


nem értelmetlen, neten ismertem meg a páromat egy közösségi oldalon, igaz ugyan hogy távkapcsiban vagyunk, de már 3 és fél éve együtt vagyunk, jövő tavasszal meg összeköltözünk!


ha már eleve kizárod a netes társkeresést,. ami az egyik legkézenfekvőbb számodra, akkor majd képes leszel elmenni valahova, hogy társat keress?

neten megírsz pár levelet, és amikor időd engedi meg írsz vissza.

2016. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Bocs, kétszer ment el.
2016. okt. 22. 14:42
 8/20 A kérdező kommentje:

Egyszerűen azért nincs szerintem értelme, mert - és itt már rengetegen kifejtették - nem írnak vissza a lányok, nem is azért vannak fent, mert kapcsolatot keresnek stb.. Reggelig lehetne sorolni.


Természetesen köszönöm a válaszokat, nem kötekedem.

2016. okt. 22. 14:45
 9/20 anonim ***** válasza:

járj el egyedül


költözz el


ha nagyon érdekel valami és megvan a kurázsi, alapíts klubot

2016. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Az elköltözésen már gondolkodtam. Bár szerintem önmagában ez sem oldja meg a problémám.


Micsoda problémám van, igaz? :)

2016. okt. 22. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!