Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják nekem sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják nekem sokan, hogy semmiről sem maradtam le attól, hogy 22 évesen nem volt senkim?

Figyelt kérdés

Sok nőtől hallom ezt, akiknek sorozatban mennek tönkre több éves párkapcsolataik és utána úgy érzik, mintha mindez elvesztegetett idő lett volna az életükből. Inkább tanultak, utaztak, dolgoztak volna helyette, annak legalább lett volna értelme. Mert hogy pasim még sok lehet meg ilyenek, inkább most használjak ki a lehetőségeimet.

Nem túlzás ez egy kicsit?



2016. okt. 10. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is tönkre ment mind ugye. Eddig.

de nem hinném elvesztegetett időnek. Tanulságnak annál inkább. Ezzel együtt meg jobban körvonalazódik,hogy mire van szükségem,és mit hagyok ott azonnal.

2016. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hónapja lett vége a 2. kapcsolatomnak. Mind a 2 totális pénz és időpocsékolás volt. Ha nincs megfelelő partnert jelölt aki méltó társad lehet, akkor valóban nem vesztettél semmit.


23/F

2016. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem mindig, tény hogy jól jártál azzal hogy 22 év alatt még nem törték darabokra a szívedet, de így meg tapasztalatlan vagy. Igazuk van abban hogy előbb a tanulásra és a munkára érdemes koncentrálni, mert a férfiak többsége jobban szereti az okos nőket. De ha ez zavar téged akkor miért nem próbálsz párt találni?
2016. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp veszíez ez a baj. Manapság nem nagyon lehet nyerni kivéve ha nyerő helyzetbe születsz (gazdag szülők, elit negyed, kipárázott szék fater vállalkozásában), vagy csalsz (seftelés, mindenfajta bűnözési ág, politikusi pálya)
2016. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a helyzet hogy boldog élet nélkül kevesebb a motiváció a munkára/tanulásra. Ha van párjelölt, akkor nem szabad elmulasztani az alkalmat, mert rendes párt rohadt nehéz találni.

Lemaradni nem maradtál le, de ha adódik alkalom mindenképp használd ki, mert meg fogod bánna ha még sok ideig remete maradsz.

2016. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 remeteségnek is vannak előnyei!
2016. okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vesztettél semmit.Hidd el...
2016. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagy, lehet még bőven kapcsolatod. :)

Azért én mégis úgy tekintek a tini kapcsolataimra, szerelmeimre, mint személyiségformáló, tapasztalatszerző kapcsolatokra. Általuk vagyok olyan, amilyen vagyok, így tudtam meg, mit nem akarok, milyen társat nem akarok, mik a fontosak nekem egy kapcsolatban stb, stb. Mindenképp hozzámtettek és nem elvettek.

Most 25 évesen sokkal érettebben, magabiztosabban ismerkedek, vagyok kapcsolataban, mert mögöttem tapasztalat. :)

2016. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, az állás betöltéséhez tapasztalat szükséges!
2016. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Az életben mindenhez tapasztalat kell!

Pasizni már ovisként is "kell", persze a megfelelő szinten. A sok kis lépésből lesz az első csók 13-14 éves korban. A bugyuta járás próbálgatások, diákszerelmek, majd kb. 18 évesen az első komoly kapcsolat. Több komoly kapcsolatban nem csak kipróbálod magad, hanem idővel fejlődsz arra a szintre hogy össze is kösd az életed valakivel.

2016. okt. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!