Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagytok ilyen képmutatóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyen képmutatóak, fiúk?

Figyelt kérdés
Sokan mondjátok, hogy egy normális, aranyos lányt kerestek, de ha egy ilyen lány érdeklődik irántatok, akkor meg bezzeg le se ****!
2016. okt. 9. 21:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem bízom az internetes ismerkedésben, nagyon ráfáztam már, nem kívánom ugyanezt senkinek, kizárólag ezért nem ismerkedem itt. Sajnálom.
2016. okt. 9. 22:14
 12/20 anonim ***** válasza:
59%
10-es, ne vedd magadra, de épelméjű lány itt nem akar ismerkedni.
2016. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

Mert valóban normális, aranyos lányt keresünk, én legalábbis. Aztán kiderül róla, hogy mégse az...

És különben is, ugyanaz pepitában, amit ti nők csináltok. Rendes, értelmes, művelt pasasról ábrándoztok, aztán az első sportkocsis tahóállattal leléptek. Úgyhogy szerintem pont nektek nem kéne prédikálni arról, mi a helyes viselkedés...

Lehet lepontozni bátran, azt úgyse ismernétek be, hogy igazam van, még saját magatoknak se :D

2016. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
57%

Azt nem teszik hozzá, hogy a külsejének is tökéletesnek kell lennie amellett, hogy "normális", "aranyos".

F

2016. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%

Miért nem mész oda ahhoz a fiúhoz aki le se sz... és tőle kérdeznéd inkább mint itt általánosítasz.

Ja és egyébként egy lány voltam...

2016. okt. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Gratulálok!
2016. okt. 9. 23:10
 17/20 anonim válasza:
Festmény értékbecsüs vagyok, mi a bajod ember?
2016. okt. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%
Valószínű nem azok után érdeklődsz, akik ezeket mondják. :)
2016. okt. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
79%

- az, hogy te mit tartasz normálisnak meg aranyosnak, az egy dolog (magáról a legtöbb ember jó dolgokat gondol). Hogy más mit gondol rólad, az megint egy más dolog. Ez a kettő pedig gyakran nem egyezik.


- az, hogy egy lány normális és esetleg aranyos (jelentsen ez az adott helyzetben bármit is) az nem valami húú de extra, hanem az az alap. Ha én férfiként normális vagyok külsőre-belsőre, akkor utána már joggal hisztizhetek, hogy miért nem kellek az általam kiszemelt nőknek? Egy fenét. Ha ennyit tudsz felmutatni, hogy szerinted normális vagy meg aranyos, akkor az piszok szegényes.


- a fene se tudja, hogy esetedben az "érdeklődik iránta" mit jelent, de mindenesetre ha láthatóan nem működik, amit eddig csinálsz, akkor az itteni dedós kifakadás helyett inkább azon kéne agyalni, hogy hogyan lehetne jobban csinálni a dolgot. Vagy ha nem megy, akkor szépen levonni a következtetést, hogy ez nem fog összejönni, és azt legalább a méltóságnak a látszatával elfogadni.

Vagy talán komolyan úgy hiszed, hogy mivel lány vagy, ezért neked alanyi jogon jár, hogy a neked tetsző fiúnak is tetszél?

Egy fészkes nagy manót jár.

2016. okt. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ahogy már korábban is írtam, meg az utolsó is megerősített ebben: Az a fajta lány vagy, akinek vannak elvárásai, de ha nem kapja meg a kellő figyelmet megy a hiszti. :) Ez van...
2016. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!