Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagytok ilyen képmutatóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyen képmutatóak, fiúk?

Figyelt kérdés
Sokan mondjátok, hogy egy normális, aranyos lányt kerestek, de ha egy ilyen lány érdeklődik irántatok, akkor meg bezzeg le se ****!
2016. okt. 9. 21:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Na igen!
2016. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Az egy dolog, hogy te "normális, aranyos" lánynak tartod magad, de nem biztos, hogy más is annak tart.
2016. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem érdeklődik nálam semmilyen nő, nemhogy még normális, aranyos, azt meg még le se merem írni, hogy szép, bőven elég lenne egy ápolt átlagos, de még olyan sincs szingli.
2016. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen még nem történt meg velem szoval képtelenségnek tartom. Vagy nem vagy eléggé egyértelmű vagy nem lehet vagy az esetük.
2016. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
8%

"érdeklődik irántatok"

Talán itt lesz a baj. Amit könnyen elérsz, azt kevésbé becsülöd.

2016. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kérlek ne írjatok üzenetet, nem szándékozom itt ismerkedni, nem azért tettem fel a kérdést.
2016. okt. 9. 21:40
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
Miért vagytok lányok ennyire olyanok, mint a feletelyuk? :) Sok fiú nem szereti a bonyolult dolgokat, ahogy én sem. Nem szeretnek egy idegen lányt "fejtegetni". Legél egyértelmű. Ne csak utalgass, hogy majd ő futkorásszon utánad. Állj elé, mind el, higy mi van.Mert sokan pont ezt nem szeretjük. Az állandó "relytéjeket". :)
2016. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%

Irántam eddig kb semmilyen lány nem érdeklődött, vagy amelyik mégis, azt nem az aranyos kategóriába sorolnám.

És igen, ilyet keresek, de eddig csak az exemet tudom közéjük aki volt, (de már ő is rossz irányba változott azóta..) rajta kívül minden lány kb tojt csak rám.


"Kérlek ne írjatok üzenetet, nem szándékozom itt ismerkedni, nem azért tettem fel a kérdést."

Ebből is, meg az egész stílusodból egyébként látszik, hogy te nem vagy aranyos, vagy egy számomra aranyos lány nem zárkózik el az ismerkedés semmilyen formájától, nyitott arra, hogy megismerjék.

2016. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

Itt nem fogsz rá választ kapni, hogy miért azok... :D


Tagadják a végtelenségig. :DDD

2016. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

"Kérlek ne írjatok üzenetet, nem szándékozom itt ismerkedni, nem azért tettem fel a kérdést."

Ebből is, meg az egész stílusodból egyébként látszik, hogy te nem vagy aranyos, vagy egy számomra aranyos lány nem zárkózik el az ismerkedés semmilyen formájától, nyitott arra, hogy megismerjék.

---


Ahogy ezt a válaszoló is írta, itt síratod magad. Valahogy már értem miért nem veszi az a seác a lapot. Lehet direkt? :) Tipikusan az a lány vagy, akinek elvárásai vannak. Aztán ha nem kaoja meg az elvárt figyelmet, megy a hiszti. :)

2016. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!