Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Újra randizom a sráccal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra randizom a sráccal, de eléggé megváltoztam?

Figyelt kérdés

Még tavasszal találkoztunk, de akkor csak azért mentem el vele, mert meg akartam ismerni, de nagyon nem voltam jó passzban akkoriban. Ezt meg is érezhette, mert megjegyezte utána, hogy elég görcsös voltam meg minden, habár elvileg tetszettem neki. Azóta csak néha beszéltünk.


De most szóba került megint, hogy találkozzunk, és most már jól vagyok. Fogytam 6 kilót, még többet edzek, elkezdtem sokkal nőiesebben öltözködni, és mivel egyre többen megbámulnak, az önbizalmam is sokat nőtt. Illetve túljutottam az exemen meg a depressziómon is, lettek új barátaim is, és mostanában nagyon boldognak érzem magamat.


Elképzelhető, hogy most más véleménnyel lesz rólam a srác, mint tavasszal?


2016. okt. 6. 16:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mert nem sikerült túl jól az a randi, így másokkal ismerkedtünk a nyáron. :D
2016. okt. 7. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!