Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan győzzem le a félelmemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a félelmemet és merjek oda menni a nőkhöz? Mit mondjak? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 18:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Sok szószaporítás.

Viselkedj természetesen, beszélgess mint bárki ismerőssel.

2021. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Kezdemenyezz beszelgetest EMBEREKKEL, nemtol es kortol fuggetlenul.

A baratom ilyen, van egy-ket jo szava vagy vicces megjegyzese a felvonoban ulve, sorban allaskor, barhol, ahol emberek vannak, akik pl. csak epp varnak valamire.

A plazaban es az utcan egyaltalan nem ez a helyzet egyebkent (max a pasik varnak a bolt elott - mondjuk gyakorolni ugyanugy lehet rajtuk!), szoval en azokat a helyeket hanyagolnam.

En a multkor a maszoteremben szolitottam le egy sracot (kb annyival hogy hello), es lett is belole valami:P De asszem mas startvonalrol indulok, mint te.

2021. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
2016 óta nem mertél odamenni egy darab nőhöz se, azért emelted ki? 😂😂 Nem irigyellek, haver…kezed nem szőrösödik még?
2021. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit sikerült összehozni az elmúlt 5 évben? Mi a célod a kérdéssel?
2021. dec. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

14

Semmit nem sikerült össze hozni 5 év alatt.

Mi a célom a kérdéssel?

Jó tanácsot szeretnék.

Csak sajnos nagyon luzer vagyok ilyen téren hiába adtak eddig tanácsokat.

2021. dec. 26. 13:12
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha nem vagy hajlandó semmit csinálni, milyen tanácsot vársz? Helyetted senki nem tud cselekedni.
2021. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

16

Nem tudom hogyan és mit kell csinálni. Meg hát eléggé félénk típus vagyok.

2021. dec. 26. 19:08
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, korábban én is írtam választ a kérdésedre (#10).

Elolvastam még egyszer az összes választ, és szerintem nagyon hasznos tanácsok vannak benne, ennél konkrétabbat írásban nem nagyon lehet csinálni.

Én is félénk voltam, de elmentem egy PUA kurzusra, hogy pár gyakorlati tanácsot kapjak. Nem volt olcsó, de megérte.


Ha ezek vagy más tanácsok hatására éve elmúltával is ugyanott tartasz, hogy nem tudsz nőkkel kapcsolatba lépni, akkor nem ugyanott maradtál, mint 2016-ban, amikor a kérdést feltetted, hanem mg hátra is léptél, mert elveszett 5 év az életedből tétlenséggel.

SENKI nem fog helyetted vagy neked becsajozni, ezt fogd fel végre, és cselekedj, mert elmegy melletted az élet.

2022. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mérges leszek a visszautasítástól és arogáns.. Inkább nem!
2022. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Mit mondjak? "

Ha nincs mondanivalód, akkor tényleg kár odamenni valakihez

.

2022. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!