Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan aki nem mert oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki nem mert oda menni a nőkhöz, és most már oda mer menni? Mit mondott neki? Nagyon gáz volt a szitu? Mire számitsak? Hogyan gyözzem le a félelmemet?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre van az un. 3sec-s szabaly. Tehat ha meglatsz egy szamodra szep, csinos not, gondolkodas nelkul menj oda. A molyolsz h mit is mondjak, akkor magadtol fosztod meg a lehetoseget. Meg ha annyit momdasz csak h bükkfa, az is tobb a semminel. Vagy: szia, elso latasra szimpatikusnak tunsz. Mondd el 3 jo tulajdonsagodat. Innentol mar megy a duma.
2016. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mindig be pánikolok.Nem akarok be égni.Jó lenne ha nem lennék ilyen gyáva.
2016. szept. 4. 17:48
 3/3 TTP80 ***** válasza:
75%

Alapjában véve én is ilyen voltam, vagyok, igaz már kevésbé. Jó tipp, saját példámból: éveken keresztül idegenvezetőként dolgoztam és kiállítások tárlatait mutattam be a látogatóknak. Sokszor érkeztek nekem tetsző lányok, akikkel a munkámból adódóan szóba kellett elegyednem, köszöntés, segítségnyújtás a kiállításban. Egyszer két lány megkért, hogy vezessem végig őket a kiállításon és meséljek nekik. Nagyon jó beszélgetés alakult ki, a végén elhívtam őket randizni, pechemre a múzeumi séta után indultak haza az ország másik végébe... :D


Vagy a táncórán olyan helyzet alakult ki, hogy nem mindenkinek volt táncpartnere. nekem sem, aztán odamentem az egyik lányhoz, akinek szintén nem volt, és lett táncpartnerem.


Úgy önmagában, hogy odamégy egy neked tetsző lányhoz, mondjuk az utcán, az nagyon szokatlan, sokszor váratlan helyzet és nem mindenkinek van vér a pucájában ehhez. Kutyasétáltatás során sokszor találkoztam egy lánnyal, aki szintén kutyát sétáltatott, így egy idő után összeszedtem magam és megkérdeztem tőle, lenne-e kedve ismerkedni. persze a válasz: van párom...gyakorlás, gyakorlás és bátorság. DE! Ne kényszeresen, rágörcsölve...az nem jó...fel a fejjel. 36F

2016. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!